Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Stari modus Foruma

Registriert
8. März 2009
Beiträge
5.760
Reaktionspunkte
4.965
Punkte
373
Radi tehnickih problema vracen je stari izlgled foruma, nazalost su nestali postovi od 21 februara.
 
AW: Stari modus Foruma

Da i ja sam pokusavao prije pola sata da udjem na forum ali su bili nekakvi radovi...tek sad vidim da su nestali postovi svi od 21 februara pa nadalje a koliko vidim jos uvijek su problemi jer ni kod koga se ne vide Avatar slike...ili je to samo kod mene.
Steta za postove ako se izgube...
 
AW: Stari modus Foruma

vidim i ja reko , ko mi pobrisa sve posts;=).. djaba se cojk trudi, oni svaki mjesec ponavljaju;P
 
AW: Stari modus Foruma

ma da budemo iskreni ona nova Soft nije ni meni bila nesto naj bolja,covjek se navikao na ovu Staru i tako dasmo vratili sve kao sto je bilo...nazalost su Postovi od 21 fuc :emoticon-0106-cryin
 
AW: Stari modus Foruma

Ma samo nek su oni vratili ovaj stari modus, sad radi opet sve kako bog zapovjeda. Ono novo smece nije bilo nizasta, sporo se otvarale stranice, stalno se zakivalo a i ponekad nisam mogao uopste da udjem na web stranu. Sad je sve opet kako treba. :emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes:
 
AW: Stari modus Foruma

ma nek su vratili na staro ,a za postove nema veze...ovako je puno bolje....

a gdje mi sad ode avatar?????????
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben