Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Star TV auf Türksat 2A 42° E

badboysforever

Ist gelegentlich hier
Merhaba arkadaslar,

15.09.2010 tarihinde Star Tv (TÜRKIYE YAYINI) yani Euro Star degil, Türksat 42° sifreli yayina baslamistir.

11729.00MHZ
pol.V
SR:15555
FEC:5/6
SID:7361

Herkese hayirli olsun!

Iyi seyirler...

AW: Star TV auf Türksat 2A 42° E

yayin alabilmek icinkaldigin bölge önemli.

ben burdan yayin alamiyorum.

Evet ustam. Bende bugün Ayni Frquenz DIGI kanali oldu. Sanirim avrupa maclarinda star oluyor. Ben bi arayip sormam lazim.
kaldigin yer, canak tabiki ve lnb de cok önemliymis...

Selamlar

Vallahi bende gecen BJK macini canli verdi ondan sonra digi kanali oldu birden...
Simdi yine ariyorum ayni frequenzde digi kanali buluyor...

startv sadece türk takimlarinin avrupa maclari oldugu günler yayinda olacak, diger günler digi kanali normal yayinina devam edecek,

okdir...ama oda süper ya...insallah en kisa zamanda diger kanallarda türksattan yayin yaparda kurtuluruz su üveyevlat siniflandirilmasindan...

Arkadaslar!
Az sonra mac basliyor!
Simdi recervem den kanal aramasi yapdim!
Ve DIGI kanalin ismi STAR oldu!
Benim Digitürk Euro aboneligim var ama kanal bakmam icin yetgim yok dieye bi yazi geliyo insallah 3-5 dakka. sonra kanal acilir

bekle hocam acilir, dün deneme amacli ben sampiyonlar ligine ordan bakdim.

atsiz kardes hastanedeyim...modluk yapamiyorum suan...seni beceriksizlerden taniyorum...gercekten yoklugumda iyi is beceriyorsun, ellerine emegine saglik!!!! yonetimede soylicem en azindan seni VIP yapsinlar diye.....sagol varol

@Atsiz

üfff ya, acilmadi kanal -.-
Ismi deyisdi ama kanal kitli !
Belki benim Digitürk E aboneligim oldu icin dir?!

Iyi bi online stream linki ver sen güzel olur :D

Usta ben daha bu CS (cardsharing) isine girmedim^^
Benim kendi aboneligim var (CW kartim var ve daha kitlenmedi :D ) , sadece digitürk E.

Ben de bu aralar düsünüyorum dreambox 500 clone burdan almayi , ama CS fiyatlarini da örenemedim ....

CS fiyatlari???? zuhahaha
kardes kizma ama, saka yaptim...CS isini ogrenmeden hic yapma...once gez siteyi oku oku oku....irdeto kartini ben cozemedim suan, hastanedeyim ama eve gelince insallah basina gececem!!!!

Zurück
Oben