1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

sta cemo sa linkove i how2 sto se javno postavljaju u streaming zoni

Dieses Thema im Forum "Mod/Vip area" wurde erstellt von sbanane, 23. März 2013.

1. sbanane

sbanane Moderator Digital Eliteboard Team

Punkte für Erfolge:
    113
    posto nemamo u ex-yu modbereich pisacu ovde

kao sto u naslov pise trebalo bi vec jednom da se izjasnimo sta se sme i sta nesme pisati javno na forumu. hocu da napomenem da nigde u pravila foruma ne pise da je zabranjeno postavljanje how2 za izcupavanje user i pass ili nekih linkova koji smo do sada brisali.
    za sad se jos nijedan user nije zalio da pravila zabranjivaju tih postinga.

pozz

2. phantom

Nervigen User Advertisement

3. Honda-Civic

Honda-Civic Board Guru Supporter

Punkte für Erfolge:
    113
    AW: sta cemo sa linkove i how2 sto se javno postavljaju u streaming zoni

pa onda samo pustajte neka se sve javno objavljuje kako i sta i sa cime se vadi!! al za posledice ,,ma nema veze !!
    ma b..me ...da ne kazem bezveze da si dizem pritisak!! vi tamo gore to sredite !!!
    pozdrav

bicaveki und sbanane gefällt das.
  4. bicaveki

bicaveki Meister Supporter

Punkte für Erfolge:
    93
    AW: sta cemo sa linkove i how2 sto se javno postavljaju u streaming zoni

Sto se tice postavljanja linkova treba se javno reci od vas Modelatora pa i Administratora...
    Posto od nas nizih usera neko hoce da poslusa neko i nece,,.
    Licno sam svima kome sam odgovorio na PN rekao da se ne treba dosta stvari tako lako i javno objavljivati..
    Ima ljudi koji su kao i ja od pocetka u ovakvim temama ne samo nettv vec i u ostalim po pitanju striminga.
    Vec sam pricao i sa @Murati u vezi tog VIP podforuma i receno je da za sada nema sanse..
    Tako da nam nista ne preostaje nego da se obrati paznja sta se postavlja i pomazemo preko PN_a.
    Ne razumem dali smo tako slabi u internacional sekciji da ne mozemo da sami da kreiramo podforume u svojoj sekciji.?
    Problem je u tome sto novi useri nisu upoznati materijom pa se postavlja sta se stigne..
    Moj je predlog za sada da se po pitanju (nettv_a,Vektora,Iskona,Balkanijuma,Moja tv,Multi tv,SBB-GO,T2(Slo)...)
    Pocne da se vodi racuna i da se ne iznosi sve javno jer ce proci neko vreme pa necemo tako lako moci da prebacimo na Butik strim i da gledamo bez ikakvih playera..
    Kada negde bude zaglavilo oko toga da se nece moci izvuci user password onda ce se olajavati ova sekcija kao i mi sami koji ucestvujemo u tome..
    Da smo i svojom krivicom do toga stigli da se vezu i strimovi za uredjaje onda ce vec biti prekasno..
    Neki koji budu procitali ovaj post znace o cemu ja pricam neki ce misliti da se ja zezam..
    Ne trebate da mi citirate post vec napravite jedan ostar rez pa donosite odluku na visljem nivou sta cemo i kako dalje...

@sbanane imas noz pa preseci!

@Bića

Zuletzt bearbeitet: 23. März 2013

Diese Seite empfehlen