Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

sky deutschland, hd+, kabelkiosk

marka31

Ist gelegentlich hier
Registriert
2. August 2012
Beiträge
61
Reaktionspunkte
24
Punkte
8
ne snalazim se ovdje najbolje pa sam možda i na krivo mjesto postavio temu. uglavnom, vratio sam se u hr iz frankfurta i fale mi njemački programi. gledam 19,2 i 16 pa tražim c-liniju za ta dva satelita. stoga vas molim tko ima za iznajmit da mi ponudu pošalje na pm.
 
AW: sky deutschland, hd+, kabelkiosk

pozdrav marka31
jest na krivom si mjesto,evo ovde napisi sta ti treba pa i sta nudis
:thank_you:
 
AW: sky deutschland, hd+, kabelkiosk

ma nefali ti puno, samo se malo ukljuci aktivnije u forim i to ti je to. nego nisi napisao dali ti imas kakvu abo kartu za ponudit ili trazis samo nekoga ko bi ti prodao c-liniju. ako je ovo drugo onda neces bas imat srece jer mi to na ovom forumu nepodrzavamo (payserver)!!!!!
 
AW: sky deutschland, hd+, kabelkiosk

svaka čast kolega sve je bar malo jasnije. sad mi je i crnjak al moram reći da nemam nikakvu karticu nego sam htio platiti za ono što sam gore naveo. drugi problem je "uključiti se aktivnije u forum", tek prije nešto manje od tri tjedna sam saznao za cs preko foruma tako da se nerazumijem u te stvari i da nebi ispalo moje ispitivanje o stvarima koja su vama glassklar nabijanje postova, i ode ja na crnu listu. a puno toga je ovdje objašnjeno i za početnike tako da samo treba čitati, rijetko šta pitati a to onda nije aktivno sudjelovanje. ali potrudit ću se, dali može mali savijet kakvu bi karticu trebao uzeti da bih mjenjao za ono što mene zanima?
 
AW: sky deutschland, hd+, kabelkiosk

posto si se vratio u hrvatsku predpostavljam da vjerovatno placas pretplatu za HRT pa bi onda mogao uzet HRT kartu! i onda uz malo citanja i pomoci ovde na forumu mozes svoju HRT kartu mjenjat za naprimjer za HD+ ili SKY itd..... kad nabavis kartu onda cemo ti dalje pomoc oko CS-a!!!
 
AW: sky deutschland, hd+, kabelkiosk

sve pohvale, tvoj savjet je naj isplativiji
 
AW: sky deutschland, hd+, kabelkiosk

imam nytrobox 6000 hd combo to je klon od engel rc 5320 hd, iako ovdje ga ili njih nitko nekoristi kod nas u hr su ga preporučivali. nije skup ca. 80€, dvb-t koji je ukoliko nemaš hrt karticu kod nas bitan da bude sve na jednom receiveru, dvb-s, dvb-s2, čitač kartica conax kroz sw update i ostale te CCcam, Gbox, Newcamd (sever, client)
 
AW: sky deutschland, hd+, kabelkiosk

nikad nisam cuo za taj reciver, nazalost ti oko toga recivera nemogu nista pomoc. da imas dreambox bila bi to sasvim druga prica. probaj tamo gdje si kupio taj reciver da ti oni pokazu ili da ti nastimaju taj reciver.
 
Zurück
Oben