Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Settings Lista za D-Box 2 SAT....

AW: Settings Lista za D-Box 2 SAT....

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
da ti pravo kazem,nema pojma kako to ide,posto nisam jos imao d-box u radnji,ako vi kazete da ta lista nije za d-box onda ja moram to da prihvatim...ali cu pokusati da nadzem jos koju,pa probaj te..
 
AW: Settings Lista za D-Box 2 SAT....

Opet ziv bio ti nama, i za tvoj trud.
 
AW: Settings Lista za D-Box 2 SAT....

Mozes to i rucno da uradis! u menu postavkama na setup pa onda na kanal postavke.
Pobrisi kanale koji su promenili frekvenciju pa onda idi na kanal pretragu i manuelno pretrazi frekvencije sa novim frekvencijama .


ja nadjoh neku staru listu!vidi oce li ti ona!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Settings Lista za D-Box 2 SAT....

Hi Paradox hvala tebi za upustvo ali nazalost nista nisam kapirao.
Jel si mislio, 8.1.09.zip da ubacim prvo sve ove listice sa TC u ordner Zapit u DBox-u i sa TC da koregiram frekfencije EX YU Programe ili...?

Zbuni me ovo sto si naznacio:
1.-Mozes to i rucno da uradis!
2.-u menu postavkama na setup
3.-pa onda na kanal postavke.

Neznam sta je to "postavka" kako da dodjem do "setup-a" mozes i na nemackom da pises ako ti je lakse, izvini za ovo mucenje nov sam oko DBox-a, unapred HVALA:thank_you:
 
AW: Settings Lista za D-Box 2 SAT....

ovo sam dobio od paradoxa,da postavim u DB Link ist nicht mehr aktiv. imate sve Objasnjeno kako i sta treba za D-box....
 
AW: Settings Lista za D-Box 2 SAT....

Hvala Patron Murati ali ovo sto si postavio je Debovanje DBOX-a.
DBox mi je vec Debovan i ima GLJ_IMG, za Seting listu za nase EX YU kanale na Thor-u 1W za DBox2 je ovo sto si dobio od Paradoxa je pogresan datei za ovu temu, ali opet ti hvala za tvoj trud.
Pozdrav Seki.
 
AW: Settings Lista za D-Box 2 SAT....

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

pa bas si mene nasao da pisem nemacki!ja i nemacki se nevolimo nikako!moze neko da ti prevede ovo sto pise!postavke su ti einstelungen,i ne sa tc vec daljinskim da abzuhen kanale,ako ne nadjes aktuelnu listu!,valjda sam dobro napisao ovo!
 
AW: Settings Lista za D-Box 2 SAT....

Nasao sam jednu listu za DBox2_sat na Thor-u 1W za nase EX YU programe ali neznam kako da je postavim na forum.
Molim Murati da mi objasnis kako da je postavim na ovom forumu, rado bije postavio.
Hvala
Pozdrav seki
 
AW: Settings Lista za D-Box 2 SAT....

Zdravo druze...

e bas ti Hvala..imas Postu tu ti stoji moj mail..posljai mi tamo..onda cu je staviti u Date Base....
 
AW: Settings Lista za D-Box 2 SAT....

Poslao sam ti Murati na tvoju eMail ali neznam dal si je dobio.

Pozdrav seki
 
AW: Settings Lista za D-Box 2 SAT....

evo je druze postavljena u date Base.. Link ist nicht mehr aktiv. stavio sam sve u jedan Ordner...:thank_you:
 
AW: Settings Lista za D-Box 2 SAT....

??????????
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben