Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

sat liste

e_l_o

Ist gelegentlich hier
Registriert
18. Oktober 2009
Beiträge
97
Reaktionspunkte
2
Punkte
28
Ort
austria
pozzzzz dobra rajo treba mi pomoc

imam giga blue 800 hd box dali ima neko ili zna neko gde se moze dobiti sat lista za taj resiver treba mi da je po mogucnosti poredana kao kod drima ako se razumimo pod one fajlove

hvala unapred
 
AW: sat liste

Hay elo
ako ti pase lista od Dreamboxa onda pogledaj ovde Link ist nicht mehr aktiv.
Imas za sva tri satelita Astra,Hotbird i Eutel W2.
 
AW: sat liste

2x plavo dugme na daljinskom od resivera i udji u download plugins i - settings i skini dona lista motor tamo imas sve lijepo poredane favotirliste sa nasim kanalima zemljace.

Jerdan od programera u timu sto radi image je nas zemljak i on se pobrinuo da ima i nasa lista online.

Poz
 
AW: sat liste

pozdrav zemljak

prvo u mene je 4 lmb-a i zato mi netreba motor trazim astra
eutel
hotbird
thor satelite mi trebaju a gledao sam sad neimam dona listu uopce na plugins setings

hvala ti na javljanju
 
AW: sat liste

Da bas tako,eto da se bolje orjentises ako ti stoji E2 znaci da je za enigmu 2
Don@ Settings 19E+15,8E+13E+1W E2 11.09.2011.rar‎
 
AW: sat liste

znaci ovu smijem izvini ako sam dosadn pa raspitivam heheeh al bolje znati nego pograsiti


kojim programom da otvorim ovu listu jer ovaj dbedit nece da je ovori pa da bacim je giga blue
 
Nema ba veze motor ili fiksna lista on ti prikazuje iste kanale samo sto imas jos koji satelit vise.
Skini Online i miran si bratko slusaj sta ti kazem :D

Nisam od jucer sa tim resiverom radi toga ti kazem kontas ?

Pozz

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Koji je to prodavac?
Da ga zovnem da mu se napricam ja da ne lupeta :D
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: sat liste

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Evo ti tu taj Tools skini imas tu sve za DM,,otvoris DreamBoxEdit u Optionen podes nastavke sa svojim Boxom :
1:Enigma2 Seting i onda jos IP,USER,PASSWD i spajhujes odes na Öffnen potrazis de ti je Seting lista i na FTP dugme otvori se protorcic i na Seting Dateien zur Dreambox senden

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: sat liste

hehheheehhe nije bitno znas kako kad se prvi put susrecem s novim box onda bi volio znati i ja sta moze a sta ne a izgleda da taj tip nezna heheheh

hvala vam na odgovorima i pomoci
 
AW: sat liste

Susreo si se ti kako vidim i sa klonom pa si nesto us..... pa sad jelde 3x mjeri jednom sijeci :)
 
AW: sat liste

ne ovaj gigablue 800 solo je orig resiver a sureco sam se s dm klonovima i jes bilo je svasta jbg budimo realni za orig platis 600eura dami ga vidjeti koje dao tolike pare heheehhehe a kao receno gigablue mi je orig

drugo napravio sam listu sebi kako zelim i stavio je u res i vidi radi hahah super

sledece pitanje kako da je stavim tu u forum da i drugi imaju nesto od toga
 
AW: sat liste

Uzmes dreambox edit iscitas sa resivera potom kopiras tu listu sebi na racunar upakujes je u zip i stavis u gigablue database ovdje u forumu :emoticon-0137-clapp


poz
 
Zurück
Oben