Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Samsungov najveći 3D televizor

Registriert
8. März 2009
Beiträge
5.760
Reaktionspunkte
4.965
Punkte
373
Samsungov najveći 3D televizor

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
Samsungov najveći 3D televizor


Samsung će na američko tržište uvesti najveći 3-D ravni TV na LED bazi. Model UN65C8000 imati će dijagonalu ekrana od 65" i rezoluciju 1.920 x 1.080 pixela. Pored 3D procesora koji se brine za plastični utisak zajedno sa shutter naočalama, tu je i 240 Hz tehnika.
Teoretski kontrast je 8.000.000:1. Ultra ravni model donosi WLAN priključak s podrškom za Skype sa specijalnim APP-om. Ekran se tako koristi kao video screen kod chata-a. Hulu plus i ESPN Next level također su tu. Usluge nude besplatne video na poziv.
Cijena modela je oko 6.000 dollara (4.600 eura). Također je proširena plazma serija. Ekrani s oznakom 680 donose 3D ready, Full HD i 600 Hz tehniku, te "Mega Dynamic Contrast Ratio" za naročito dobre crne vrijednosti. Televizori dolaze s dijagonalama ekrana od 50" ili 58".

Serija 490 ima manje mogućnosti i povoljnija je. Modeli televizora PN58C680 košta 2.300 dollara, PN50C680 košta 1.600 dollara i PN50C490 košta oko 1.100 dollara.
 
AW: Samsungov najveći 3D televizor

dobro to je sve uredu ja naprimjer imam novi samsung ali koja korist kada nemamo kanale koji prijenose sliku u hd-u kamo li jos 3d i samo naocale jedne kostaju oko 120€ mislim slika nije losa ali stvarno za taj tv moras imati bas sve od dbroga recivera itd...
 
AW: Samsungov najveći 3D televizor

Znas kako se kaze: Koliko para toliko muzike!
 
Zurück
Oben