Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Samsung?????

sonyboys

Best Member
Boardveteran
Registriert
14. Januar 2009
Beiträge
1.397
Reaktionspunkte
1.197
Punkte
373
Ort
Digital Eliteboard
Hay drustvo
Imao bih jedno pitanje u vezi LCD i LED TV....Imao sam Plasmu Samsung 50" i nakon 6 godina rada od ujtro do navece je vrisnuo od udara groma.
Popravke vise nema jer neisplati mi se popravljati i zato moram nesto drugo da kupim.
Mislio sam na Samsung Smart LCD ili LED i zato mi treba vase misljenje i sta bi mi vi preporucili??????
Znaci mora biti opet 50" ili 127 cm diagonale i nebi smio da predje 2000€ sa cjenom....
e sad da vidimo sta vi mislite...........???......

unapred HVALA

sony:emoticon-0133-wait:
 
AW: Samsung?????

servus kolega, evo ja sam ti naso super tv. sve ima a i super je ocjenjen na geizhals. evo ti ova dva lika pa pogledaj:
Link ist nicht mehr aktiv.
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: Samsung?????

Jarane ja imam Samsung Led mogu ti samo pripuruciti,slika do ja.e i sa punom mogucnosti kao usb,ci slot ,,, vidi malo tu kod Saturna

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: Samsung?????

Drustvo hvala na podrsci i misljenju..............Sutra cu da pogledam jos u Media Markt ali najvjerovatnije da cu da uzmem Samsung LED TV....
Dok budem nabavio drugi TV javljam sta sam kupio....
pozz
sony
 
AW: Samsung?????

Evo napokon da javim da sam kupio novi Samsung......
@honda je bio u pravu slika je odlicna sa Samsungom LED UE55es7090......
nebi se mjenjao....
hvala drustvo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:stop:
 
AW: Samsung?????

Ako nekom treba lista Kabel BW za ovaj TV neka se javi....Listu sam obradio prema svom ukusu ali svako moze da prepravi kako njemu pase.
 
Zurück
Oben