1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Rtk?

Dieses Thema im Forum "Zona e Lirë" wurde erstellt von biha, 9. Oktober 2012.

 1. biha
  Offline

  biha Freak

  Registriert:
  24. April 2009
  Beiträge:
  213
  Zustimmungen:
  106
  Punkte für Erfolge:
  43
  A ka kush dijeni se qka po ndodh me RTK? Pse nuk ka signal?
   
  #1
 2. phantom

  Nervigen User Advertisement

 3. biha
  Offline

  biha Freak

  Registriert:
  24. April 2009
  Beiträge:
  213
  Zustimmungen:
  106
  Punkte für Erfolge:
  43
  AW: Rtk?

  :biggrin1:Sot jan prap prezent???
   
  #2
 4. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.512
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Rtk?

  [h=5]Rreth orës 2 e 30 të mëngjesit të sotëm, në deponë ndihmëse të Arkivit të Televizionit të Kosovës, ka shpërthyer një zjarr. Nëpërmjet një kumtese, menaxhmenti i RTK-së, sqaron se pas intervenimit të Njësisë së Zjarrfikësve të Prishtinës dhe të Policisë së Kosovës, zjarri është shuar, ndërsa Njësia e Forenzikës është duke punuar në përcaktimin e shkakut të zjarrit.[/h][h=5]Për shkak të ndërprerjes së energjisë elektrike në tërë objektin e Televizionit, deri në orën 10 e 30 nuk ka qenë e mundshme të transmetohet programi.

  Përmes një forme alternative, në pritje të përfundimit të ekzaminimit të vendit të ngjarjes, Televizioni ka filluar të transmetojë programin e vet.

  Njoftojmë audiencën se menjëherë pasi të krijohen kushtet elementare teknike, RTK-Televizioni do të vazhdojë normalisht transmetimin e programit”, thuhet në kumtesë. (RTK)[/h]
   
  #3
  biha gefällt das.

Diese Seite empfehlen