Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Ps3,Wii,Xbox306

AW: Ps3,Wii,Xbox306

ima tu istine jer kao sto svi znamo router moras dobro zamandaliti jer u protivnom ako ti komsija nesto ilegalno skine kazna ide ip korisniku a ne komsiji pederu.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
vjerovao ti ili ne to ti je sve istina, kao sto sam vec pisao da sam i ja dobio pismo upozorenja i da na srecu nisam morao nista da platim. internet imam vec 11. godinu i skino sam terabajte i terabajte pjesama, filmova, igrica, itd..... i sam sam mislio ga je to sve patka ali kad sam se ja nasao u toj situaciji onda mi je postalo jasno da je to ipak istina i da je malo falilo da mi se to sve razbije o glavu i da me udari po novcaniku. svako za sebe mora odluciti sta ce i sto je jos vaznije odakle da skida. ja sam naucio lekciju a to je da se klonim torrenta.:emoticon-0131-angel:emoticon-0167-beer::emoticon-0131-angel
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

narog jel ti mislis samo na torenet ili i na rapidshare,rom-freaks itd
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Ps3,Wii,Xbox306

imam dva DSI(nije da se hvalim) i tri karte (R4i) ali kod oba DSi ne prepoznaje samo jednu kartu dali je ta karta u defektu ili ima caka za popraviti.
citao sam malo o kvaliteti karata pa vecina smatra da je Acekard 2i bolja od R4i za slicnu cijenu.
koje je vase misljenje?


 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Imas dosta falsch karti na netu koje nepasu sa DSI,jedine prave karte su ti DSTTi,pogledaj na netu R4-DS.at tu ces naci prave karte.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

R4i funkcionise super formatiraj onu malu sto ide u nju i ubaci zadnji softwar.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

kupio sam ja tri karte tj modula i dvije idu kao podmazane ali treca nije prepoznata od DSi-a
DSi je verzia 1.4.1. i kupio sam R4i koja funcionise sa 1.4.1 ali problem je to neprepoznavanje tj DSi nevidi modul u njoj.
a ono sa acekard 2i je samo pitanje jel kvalitetnija od ove r4i
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Ako je x-box 360 slim verzija ,u ozir dolazi samo izmjena dvd jedinice (stariji model).Ali to radi samo kod nekih modela.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Mozda se nesto i promjenilo,jer se (zbog priv problema) jedno vrijeme nisam bavio x-box'om.Ali znam da su slim verzije puno losije sto se tice flasha.
 
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Jesi li sam fleshovao ili si kupio flashovan?Jer koliko ja znam najnoviji liteon i hitachi se nemogu flashovati .A upravo sam cuo da kinect ide na flashu jer je izasao novi firmware i abgx,te se kinect igre mogu pochovati sa wawe 9.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Ja imam stari Xbox360 i jos je na njemu Iextreme 1.6 i nema nista vise tj. nema Jtag ili slicno. Ne mogu direktno staviti novije igre vec prvo stavim specijalni Start-CD pa tek onda igricu.Dosad nije bilo igre koja se nije dala pokrenuti. U ponedeljak idem da mi stave Iextreme LT i onda mi vise i ne treba Start-CD. Kamerica fukcionise super i sve igrice, ako nesto ne stima onda je lose kopirana igrica ili je pokvaren imidz koji je skinut. Novi CD-romovi od Xbox360S (slim) se "jos" ne mogu flashovati ali i to bi trebalo biti proslost za jedno mjesec-dva. Za nove modele postoji samo mogucnost da ugrade umjesto original cd-roma flashovani cd-rom od starijih modela i sve je po starom samo sto je malo bucniji a tisina je prednost novih cd-roma. CD-Rom koji ugradjuju u nove modele su od Samsunga i kostaju oko 55-60€ plus ugradnja i flashovanje zato i vecina uzima 100-110€ nadoplatu za boks. A novi flash koji bi trebao i na novim CD-romovima da funkcionise zove se "Iextreme LT+" pa guglaj malo po netu. :;):
Edit:
P.S. Nisam ga fleshovao sam, mada ni to nije neki problem ali nisam htjeo da ga razvaljujem dok ima garanciju jer mi prodavac garantovo isto dvije godine da ce da popravi sta se god pokvari tako flashovan. Treba mi posebna SATA karta i malo specijalnog alata i dok to kupim mogu ga jos jednom odnijeti i platiti. 30€ i nije neka cijena svake 1,5-2 godine da bi se jos sa time zamarao. Ili kupis da ti ugrade "BLASTER 360 Next Edition CK3" i treba ti samo SATA prikljucak na kompjuteru i Firmware za tvoj CD-Rom i ne moras vise rasklapati vec spolja flashovati. Ali i taj blaster kosta 45€ + ugradnja, a svuda ima studenata koji to rade svaki dan iz hobija i ako ides drugi put samo ti uzmu 15€ za flashovanje. Kad mi istekne garancicja mozda ga otvorim ali dok radi i dok je mala cijena za flashovanje necu nista da diram imam drugih stvari oko kojih se brinem npr. DM800, kompjuteri, telefoni itd.

Edit2:
Zaboravio sam da napomenem, ako je flashovan Xbox onda bolje da ne igrate online. Jedno vreme mozda dobro prodjete i radi dobrog programa "ABGX" ali nista nije 100% sigurno i opet te odkriju da igras na crno igrice i banuju te tako da vise sa tim boksom nikad vise ne mozes igrati online bez obzira sto se promjeni "account". Jedno vreme su cak onima koji su banovani i zablokirali HDD tako da su samo mogli da igraju sa CD-Rom ali to su opet prepravili sa novim Dashboard verzijom tako da HDD opet radi iako je banovan boks. Jednom prijatelju se pokvario boks i poslao ga na popravku kod Microsoft-a iako je flashovan jer je imao garanciju, ja mu rekao ti nisi normalan ali za ne povjerovati, popravili mu boks na garanciju ali su skinuli flash sa CD-a tako a je ko original i morao samo ponovo da flashuje.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Ps3,Wii,Xbox306

Ja sam samo htio reci jednostavnim rijecnikom encu i ostalima koji ne poznaju materiju(x-box flash,jtag .... )da kod x-box'a ne ide bas sasvim jednostavno (kopiraj i igraj).Jer pravilo je prvo se informiraj pa onda kupuj!!!
Pa pitanja tipa: kupio sam to i to,sto bi mogao???=lose
Ali ,kupio bi to i to ,sto mi preporucujete?=odlicno
A ocito je da enco ima slim verziju ,sto je u svezi sa flashom jako lose.
ps:Ja se osobno dobro razumijem u konzole jer se time pomalo(hahaha) bavim(jtag,flash,wii.....).
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben