Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Prosba o pomoc...Dm 8000 (Clone)

AW: Prosba o pomoc...Dm 8000 (Clone)

Jak ci napisolech doszlem do tego ze jak jest wylaczony internet to moga startowac na nowo i wsio gro ..astra i hotbirdt.. czamu to tak jest niy wiym .. jak zalacza internet i startuja na nowo to zawsze bylo astra nie zainstalowano ...Co mo internet wspulnego z SATELITA .. niy wiym..
Fred
 
AW: Prosba o pomoc...Dm 8000 (Clone)

spytej chinczykow

bo jo na to odpowiedzi nie znom

i dlatego zawsze godom , fto tanio kupuje , kupuje dwa razy
 
AW: Prosba o pomoc...Dm 8000 (Clone)

niy umia po hinsku .. kuuuu . i tak mi sie miyszo w glowie z tymi godkami .. ale po hinsku zimny antek ..
 
AW: Prosba o pomoc...Dm 8000 (Clone)

@czutok,
Chinczyki to sa dobre chlopy... niymieli z ta usterka nic wspulnego .. tylko jakis GO..L pomiyszol daty....!!!!!!

Sprawdzilem moje ustawienia satellity.xml!!!

Które, między innymi sa odpowiedzialne za konfigurację tunera.

jezeli nie ma tam tej satelity, to nie można konfigurowac jej.

.... Nawiasem mówiąc można znaleźć ja w pliku / etc / tuxbox

Cuda się zdarzają ...! To było wszystko.

Pozdrowienia Fred:emoticon-0133-wait::emoticon-0159-music:emoticon-0169-dance
 
AW: Prosba o pomoc...Dm 8000 (Clone)

a jakim cudem jakis gorol u ciebie w recivieze pomiszol ustawienie xml ????

ponoc wgrywoles od nowa soft , a jakos mi sie wiezyc niechce ze ftos wziol i wykasowol se do jaj satelita :JC_hmmm:

jak bys napisol w pierwszym beitragu ze zes soft wgrol i poprzestawiol xml dateie , to by bylo roz dwa zalatwione , ale ty zes calkiem co innego opisywol
 
AW: Prosba o pomoc...Dm 8000 (Clone)

Jo nic nie kopolech w ustawieniach xml !!!!!!
Wgralech Soft i potym wgrywalem MOJOM LISTE co sobie poukladalem i ta leciala bez problemow ca.2 miechy ....bo System nie byl startowany !!!!!
Moja cos zle przycisla i System startowol na nowo po bledzie i wyszlo to na jaw. skat jo to miol wiedziec ze tam jest pomiyszane .....????? jo niyma Swiynty.
Jak bych cos Pozmiyniol to bych napisol ze kopolech w xml...!!!!! niy wiym czy ktos to specjalnie albo przez pomylka to zrobil.. dobrze zech doszol do tego,
bo tako malo pierdolka i wielki problym...!!!!!
I jeszcze roz niy kopolech w XML !!!!!!!

Jako rozwiazane zapisac !!!!!

Dzieki za pomoc Fred
 
Zurück
Oben