Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Program za skidanje digi tv kljuceva

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

evo imas ovdje ferkvencije

na ovoj su ti nasi kanali 12607 V 27500
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

Halo Denis

Tor ides na 12607 V 27500
Tu su ti nasi programi akad nadjes signal onda ces dobiti i sve ostale kanale Pozdrav Topi51
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

Mozes probat pomocu ovog .On ti tacno pokaze gdje da okrenes antenu kao sve ostale potrebne parametre za stimanje antene.Neznam sa koje lokacije ti to treba,ali ovdje gdje sam ja je sve kad se zumira jako detaljno tako kad kliknem na Earth i zumiram vidim svoj balkon i program mi tacno pokaze gdje da okrenam antenu i ostalo.Probaj uspjet ces sigurno.!
Ovdje je:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

stranica oped neradi za taj program na rapidu,jos jedno pitanje gde mogu da uzmem kljuc za net tv ???
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!




kad skinem ovaj program net tv trazi mi kljuc da mogu da gledam preko interneta na taj kljuc sam mislio,nagra key to znam za digi tv gde ima kljuceva,nego za ove sve nase programe mi treba kljuc.i neradi ti ova stranica gde se program za kljuceva skida :))
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

sa ovim programom imate kljuceve za digi tv

Code:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Codes zu sehen!
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

moras imati direktni kabal od neta do recivera da bi on ucitavao atomatski
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

ali ima samo jedan mali problem posto digi tv prelazi na nagra 3 onda samo da imas pvezanost sa nekim ko ima orginal karticu da ti pusti liniju preko neta
 
AW: Program za skidanje digi tv kljuceva

Pozdrav svima,

hteo sam da narucim Digi Tv iz Srbije ( Thor ), ali pre nego sto narucim bolje da pitam da li mi se isplati to uzeti za CS ili ide jos ovo sa kljucevima ( imam Dream800 ).

Hvala puno

Pozdrav hujihu
 
Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben