Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

The_Patcher

Meister
Registriert
10. August 2010
Beiträge
919
Reaktionspunkte
146
Punkte
103
Pozdrav,
Imam digi u oscam i sve je radilo perfekt. Al sada u zadnje dvije nedjelje pomjenila se malo stvar. Ako dva tri dana ne palim kod sebe digi (samo ja pisem emm) i samo clienti gledaju, onda digi stane. I tek oped pocme raditi kada ja kod sebe stavim jeno vrijeme na eurosport ili eurosport2. Jel oni to nešta prčkaju?
 
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

pozdrav

mislim da to nije do njih nego do tebe,karta nedobija update i to je razlog zato moras jos nekome od clienata dati mogucnost da radi update..
 
Donegdje mora biti i do njih, jer dosada je islo i ovako. No dobro onda cu ponekat ostaviti malo na digiju kad niko na mom reciveru ne gleda tv. Vec kad smo kod te teme. Oscam server i oscam na dreamu spojeni preko camd357 updajtaju kartu super. Znaci ne treba extra mgcamd i tako dalje. Pozz
 
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

Promjenila se situacija nocas sam ostavio karticu cijelu noc preko Oscam/Cccam i povukla je uptade trajalo je duze nego inace ali sad je islo.

@Patcher probaj tako mozda ti pomogne.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

Ma oni nesto cackaju 100%. Ista situacija kod mene.
 
I kod tebe nema?
Ako imas madarski extra paket, on jos radi. Barem kod mene. Eurosport2 isto radi. Ali drugo sve mrak a entitelments su do treceg mjeseca 2013
 
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

Da isto je i kod mene euro 2 radi

Gesendet von meinem GT-I9305 mit Tapatalk 2
 
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

I ja sam je stavio u orig. Ali nema nista .
Morat cemo ih zvati nema druge
 
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

isti problem.

samo eurosport2 radi.


entitlemens start datum je 31.10(jucer) i tu je problem sto nije updatirano, na drugoj kartici(digi srbija) je start datum januar 2013 i tamo radi sve bez problema.
 
AW: Problemi u zadnje vrijeme sa kartom

Kod mene nemoze biti do update kad mi je update prije par dana pokupio do 3 mjeseca
 
Zurück
Oben