Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Problem z nCAM

Mr.Zurkon

Freak
Registriert
21. Juni 2008
Beiträge
272
Reaktionspunkte
13
Punkte
78
Ort
Niedersachsen
Hi, kupilem sobie Starter TNK HD z nCam. Teraz mam taki Problem ze jak cos nagrywam na jednym Programie, to kazdy inny z tego Pakietu jest ciemny. Oco tu hodzi?
 
AW: Problem z nCAM

Niema moze ktos pomyslu? U was dziala? bo kupilem nie dawno i moze modul jest zepsuty, to bym chcial wykozystac gwarancje.
Albo moze cos w ustawieniac nie tak?
 
AW: Problem z nCAM

powinno dzialac bez problemow ,zresetuj modul i sprawdz ustawienia w nim

jak by byl zepsuty , to by nic nie dzialalo
 
AW: Problem z nCAM

Ustawienia sprawdzilem, ale niewiem dokladnie na co mam zwrocic uwage.

Jednak zabserwowalem pewien dalszy problem: Jak mialem modul w suniety do gurnego miejsca CI, to mialem straszne artefakty, na SD a na HD nie dalo sie ogladac.
Wiec przestawilem opcje: "kann hohe Datenraten entschlüsseln --> JA i obraz sie polepszyl.

Teraz wsonolem Modul do dolnego miejsca i mimo ustawienia "kann hohe.....JA" mam artefakty.
 
AW: Problem z nCAM

ja bym smialo powiedzial ze tenmodul jest ok , tylko twoj VU+ ma problemy z tym modulem
 
AW: Problem z nCAM

o widze ze jakis madrala sie znowu znalazl co umi tylko glupie komentaze dawac , ale niestety nawet nie na temat
 
AW: Problem z nCAM

no to napisz temu co pyta jak to zrobic , bo ja
po pierwsze nie mam modulu N
po drogie nie mam VU+

jezeli tobie dzialalo i dziala to podaj twoje ustawienia , a nie odpisuj glupimi kometazami

a odpowiedz " chodzi bo musi " to jest tak samo jak bys napisal ze trawa jest zielona bo musi taka byc
 
AW: Problem z nCAM

Mam kolejny Problem: Od dzisiaj rano wystempuje mi Komunikat "Brak dostepu (6)" i TNK jest ciemno.

Macie moze pomysl co to moze byc?

Dzieki
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben