Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Problem!!!! Dreambox 800 HD PVR Clone

Bulic.T

Ist gelegentlich hier
Registriert
30. September 2009
Beiträge
42
Reaktionspunkte
3
Punkte
28
ljudi imam problem sa DM 800 HD PVR Clone..probo sam skoro sve,nema Image koji nisam probo i uvjek isti problem..
problem je u tom sto mi Astra19° nikako ne otvara.bas ni jedan program Tunen Fehlgeschlagen mi nomstop pokaziva,dok svi ostali sataliti rade 16° 13° 1°W
ima li neko ideju sta bi moglo bit..
Resiver ima Sim 2.10
 
AW: Problem!!!! Dreambox 800 HD PVR Clone

hi
hmm ,,,normalno ima Astra najbolji signal
drugo mi ne padne u mojoj filozofiji kod Porta si mozda nesto zeznuo!
kontroliraj Port!!!
 
AW: Problem!!!! Dreambox 800 HD PVR Clone

Ljudi nije nista otislo, LNB-ji su uredu Antena je fiksirana nije motor.kad vratim (DM 800 se) sve radi normalno..ovo je za poludit .. koji Images da uzmem za ovaj resiver DM 800 HD PVR Sim 2.10
ima li iko pojma sta da uradim ..
jos nesta..sta nikako ne kuzim!!!kad pretrazujem 19° Astru sve programe nadje od Astre rade samo jedan jedini program a to je KIKA HD (a bogati svasta)poludicu.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Problem!!!! Dreambox 800 HD PVR Clone

Pokusaj u menu vidjeti da ti se portovi ne podudaraju sa nekim drugim satelitima,i pokusaj ukljuciti( sequenz wiederholung JA )da ukljucis pa vidi desavali se sta
 
AW: Problem!!!! Dreambox 800 HD PVR Clone

pozz svabo... de molim te objasni mi to sa portovima..ovaj Image je na DM-u (Newnigma2-dm800 Sunray sr3-v3-3-2--sim2-SSL-84b-by sat4fun.nfi) i jos nesta da se setings lista moze direkt sa servera skinit ...
 
AW: Problem!!!! Dreambox 800 HD PVR Clone

alo druze,,kolko meni poznato taj ImageSUNRAY sta imas ti gore je za DM 800 se to ti je za triple Tjunere!!!
Za tvoj Box imas ovde Image
Link ist nicht mehr aktiv.
P.S.Listu mozes direktno skinut a za Portove mozes stavit A>>>Astra,,,B>>>Hotbird,,,C>>>>Eutesat ,,pa dalje kako imas
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Problem!!!! Dreambox 800 HD PVR Clone

hvala Honda-Civic..
sve mi je to jasno...probao sam sve ove Image (Newnigma2-dm800 Sunray sr3-v3-3-2--sim2-SSL-84b-by sat4fun.nfi) (CVS-GP3.0.44-r3-dm800-2011-12-28@02.38.05-sim2-SSL-84b.nfi)
(OoZooN-dm800HD-9-11-ramiMAHER.nfi) (GP3.MOD-dm800-20111023-Sim2#84-riyad66.nfi)i uvjek isti problem..Portove sam postavio uredu to sam siguran. Potr-A Astra,,,Port-B Eutelsat,,Port-C Hotbirt,,,,Port-D Thor 1°..... sta je cudno na Astri rade samo po neki programi npr..arte--AstroTV--AXN---itd..pazi ovo ARD normalni neradi dok ARD HD radi RTL-PRO7-SAT1 njemacki neradi ni jedan dok ti isti programi Austriski rade..
zamisli!!!!ukljucim drugi resiver dreambox 800HDse koji vec duze imam na njemu sve radiiiiiii tiptop...
Ima li neko ideju koji Image da uzmem za Dreambox 800HD PVR Clone Sim 2.10
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Problem!!!! Dreambox 800 HD PVR Clone

Pa pokusaj jos koji image isprobati,to kod tebe je bas zanimljivo:emoticon-0179-headb
 
AW: Problem!!!! Dreambox 800 HD PVR Clone

Hvala svima na pomoci!!!!! Problem je rijesen...
Sa ovom Image ide napokon sve (sim201-ss82-sp-dm800-GP3-0.36-r1-27-7-2011-mfaraj57.nfi)
Tema se moze zatvorit...
:good::good:
 
Zurück
Oben