Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Premiere... dali je moguce imati prijevod ?

matijas78

Newbie
Registriert
27. Oktober 2009
Beiträge
3
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
imam resiver DM 600 s, zanima me moze li se putem njega imati prijevod za premiere(sky). surfao sam po forumu ali to nisam mogao nigdje naci, neznam dali je to uopce m oguce. takodjer ako mi netko moze reci koje taj resiver podrzava sve programe sa prijevodom ? hbo, digi, total ..hvala
 
AW: Premiere... dali je moguce imati prijevod ?

moguce je,kako nije moguce,uz pomoc drtic plugina i treba ti jos subtitle downloader i igaj se,naravno ne za celokupni program,vec za filmove kojih ima u bazi a ima ih bogami podosta mozes ubaciti nase titlove i ako je film na italijanskom,francuskom itd.,ja sam isprobao i funkcionise odlicno,samo moras na pocetku da sam uskladis titlove a ima i mogucnost da ih ubrzas odnosno usporis dok ne nastimas 100%ako se se setim kako to bese napisacu ovde,batalio sam stime da se igram,puno posla,a i negledam toliko tv.
 
Zurück
Oben