Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Predlozi za novi podforum !!!!!!

AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Vi se decki izbijate salu! Ja ne znam sto Vam treba? Ja sam iznjeo prijedlog!
Prijedlog je prijedlog,ne mora se usvajati.Rugati se nije uredu!
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

ja se izvinjavam cenjenom kolegi,ukoliko je to pogresno shvatio,hteo sam malo da se nasalim,ja to i inace radim!i mene zezaju ovde,narocito banane...pa se ne ljutim...:emoticon-0167-beer: malo vedrog duha,u ova tmurna vremena....
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Salu mozemo praviti samo na ciji racun i ko placa tu zezanciju jer ima nas koji smo leici na tom smeru. Pa zato fala na pitanju a mismo se potrudili da odgovorimo.
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Halo Murati
Ti si super ti ides u detalje i objasnis ako smo pogresili tako treba a ne nekima je cisto zadovoljstvo sa nama da se malo zezaju pa nam moral opadne tolko samo o tome i kraj price. Pozdrav tebi i celom Drustvu i Nasim Zemljacima i mislim dace biti sve Dobro cao.
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

neverujem da imaju clanovi ex-yu, pogotu kolege @paradox i @narog, ovde na forum zadovoljstvo stime ako neko negdo gresi. voleo bi da se vratimo temi i hvala svima za svakog predloga. :good::good:
ako ima jos neko da doda izvoli.

posle nema sale vise jel onda je dr.@murati na potez ;D

pozdrav

ps: @topi51 imas pn
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

no dobro.....
imam ja jos predloga isto....

- mogo bi biti forum npr. za mobilnu telefoniju,smatram da bi sigurno imalo dosta tema i problematike oko toga,narocito medju mladjim clanovima foruma,mogli bi i mi stariji tu nesto da skontamo!

-pa onda mozda oko uredjaja za navigaciju,ja sam skoro jedan nabavio i bogami izmaltretirao sam mozak prilicno dok sam ga podesio da radi kako bih ja to hteo!mozda medju clanovima ima dobrih poznavalaca te tematike,a sigurno ima i dosta materijala za diskusiju!ima o tome i gore kod svaba,al ja njih nista ne razumem!
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

To sa mobilnim i navigacijom sigurno nebi bilo lose.
Paradox profesor si za Dream, a mali uredjaj od navigacije ti napravi problema:emoticon-0136-giggl
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

sta bi sada sa ovim?digli ste toliku prasinu,i sad nista!
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Prasina se davno slegla a od podforuma nista
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

kako se slegla..evo nevidim Prst pred Ocima :) ma ovi Modovi nece kile...:emoticon-0170-ninja
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

3dsmiles2538n02.gif
 
Zurück
Oben