Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Predlozi za novi podforum !!!!!!

sbanane

Best Member
Boardveteran
Registriert
20. Februar 2009
Beiträge
1.239
Reaktionspunkte
1.180
Punkte
373
Ort
192.168.178.1
dobro vecer clanovi deb

kako ste mozda primetili nestao je digitalb podforum. posto se vec duze vremena nije pisalo tamo, odlucili smo da otvorimo umesto digit alb neki drugi podforum.

sada ste vi na redu da predlozite svoje ideje sta da otvorimo. u toku ovih dana napravi cemo umfrage sa vasih predlozi uvezi tome.

pozdrav
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

a i nek je!vec me pocelo da nervira!!vazda...zadnji post"biha"!!!ne znam vise koje godine bese!

sto se mene tice,posto je taj pod forum bio u "ex-yu sender",mozda bi tema koja je mesecima naj aktuelnija,a to je (gledanje domacih kanala programa preko interneta)trebalo "po meni",da zauzme to mesto....(uz sitne gramaticke prepravke naziva teme)!!!https://www.digital-eliteboard.com/f568/gledanje-domacih-kanala-programa-preko-interneta-78168/
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

samo da dopunim od Kolege Banija uvezi digitalba..
Digitalb kao pod forum je trebao vec davno dase prebaci.
.kao sto je bilo Planirano sa Kolegom Bessat..ali kroz moju nemarnost je ostao tako dugo..
moj prijedlog je nap.. jedan pod Forum Cccam/Oscam... posto sve vise Ljudi prelazi na ovu Kombinacju..
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

pa sad...to vise spada pod neku temu kao"emulatori"ili tako nesto!nelogicno mi je da u "ex-yu sender" pored onog total i pink i ostali exyu programi se stavi cccam/oscam!ja bih tamo izbacio i digi tv isto!to je nekada bilo aktuelno zbog kljuceva,nove tv i rtl-a,sada to vise nije tako!a i forum muzika i filmovi nije nesto bas posecen i aktuelan!mozda jos umesto njega napraviti forum "emulatori" i tu staviti ovaj tvoj cccam/oscam!moje skromno misljenje!
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

ma toje u redu..nego ja mislim Bani je mislio u Supstini neki novi pod Forum..pa zbpg toga moj prijedlog uvezi Cccam/Oscam..
ima dosta Tema vec o tome u ex-yu pa bi dobro bilo dase prebaci sve to u taj pod Forum..
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

hajde Ljudi imali jos ko sta da predlozi..nije valjda da smo samo ja paradox ovde online...
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Ćao raja
moj predlog:"Emulatori / Smargo / CI-Module / Smartcards "
jeste da je malo opširnije ali je onda sve ujednom podforumu

Pozdrav Horde Zla
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

ajte ljudi. ne ujedaju ovi dvojica gore. ;) za svaki predlog smo zahvalni.

ja sam za dva novih podforuma.
posto imamo novog uploadera @Sota (cestitke za novu boju) je moj predlog za prvi podforum uvezi streaminga da se stavi.

za drugi videcemo sta ce jos da se predlozi ovde.

pozdrav
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Moj prijedlog je isto streaming a drugi je emulatori
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Nesto malo nas zainteresovanih za novi pod forum
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Jest da nema veze moji prjedlog sa sat tehnologijom ,ali smatram da je potrebno da se mi svi upoznamo i iznesemo nasa iskustva o solarnoj energiji.
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Cao Zemljaci
I Jasam za Smartgard i Emulatori a bilo bi dobro da se neko malo vise pozabavi sa novim clanovima koji jos nemaju bas dobro znanje sa Cccm i /Oscam
 
Zurück
Oben