Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

pomoc!!!

Registriert
12. September 2009
Beiträge
1.143
Reaktionspunkte
592
Punkte
273
pozdrav drustvo, posto je KD pogasio svoje kanale na 23,5 sad imam jedan LNB viska pa ako ima neko kakav predlog na koji da ga satelit usmjerim. antena je 100cm i ostala 4 LNB-a su ovako poredana 0.8W-13E-16E-19,2E. ima li sta interesantno za gledat na nekom od satelita koje bi ja mogao dofatit sa mojom antenom. mislim da bi mogao maksimalno do 30E pomjeriti taj peti LNB a da ne pokvarim ovo ostalo.

unapred zahvalan!!!!
 
nisam bas siguran dali bi mogao to dohvatit jer imam jos maksimalno 2cm mjesta za pomaket LNB. lakse bi mi bilo kad bi nesto bilo interesantno izmedju 0,8W i 16E. evo zakacio sam i sliku kako sad izgleda:
 
samo reko da javim sta sam napravio u vezi petog LNB-a. stavit cu ga ipak na 9E jer mi je to ipak najmanje posla. jos jednom hvala oko pomoci oko odlucivanja!!!
 
Zurück
Oben