Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pomoc za kupnju tvtotal kartice

tomy888

Newbie
Registriert
24. Dezember 2008
Beiträge
23
Reaktionspunkte
4
Punkte
3
[FONT=&quot]Pozdrav drustvo! E ovako, imam u planu da uzmem tvtotal karticu. [/FONT][FONT=&quot]No malo sam se raspitao ovdje po austriji i svugdje sam dobio odgovor da trebam uzeti i njihov reciver. Jer ako stavim karticu u neki drugi reciver postoji mogucnost da ju sprziom (po njihovom objasnjenju). Pa moje pitanje stoji dali to moram jer vec imam Topfield CI 6060 i diablo cam light. Uz to sam si jos uradio i kucno kino preko racunala (Thermaltake DH-202 Media, Asus maticna ploca …. sa Win TV HVR 3300 kartica + Win TV-CI modulom sa instaliranim windows 7) to sve funkcionira sa ORF karticom bez ikakvih problema. Pa se pitam zasto ne bi i tvtotal. Molim vas ako je moguce za odgovor.[/FONT]
[FONT=&quot]Unaprijed hvala!!!! :emoticon-0167-beer: :emoticon-0122-itwas[/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]
 
AW: Pomoc za kupnju tvtotal kartice

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
e ovako ako vec imas Topfield onda ti nece trebati njihov resiver(jedino zbog boxkey) jer Topfield ima USB ulaz i preko Smarga mozes citati kartu,a jos bolje pogledaj u Internetu da li slucajno tvoj box mozda cita direktno kartu.Onda sparas pare za Smargo.............:good:
 
AW: Pomoc za kupnju tvtotal kartice

he he na zalost moj topfield 6060CI nema USB ulaz jedino RS 232 i dva CI slota, da li nebi to moglo da ide sa diablo modulom? i jos jedno sta znaci to tocno boxkey? unaprijed hvala! :stop::DDD
 
AW: Pomoc za kupnju tvtotal kartice

poz drug onda uzmi giga blue 2 i programmer i mozes njega koristiti za ttv kartu

neki trgovci nude i programiran tako da sparas za programer.
ako ti treba info javi se
 
AW: Pomoc za kupnju tvtotal kartice

Nisam htio da reklamiram reko da mi neces obristat post :DDD al eto tu i ja uzimam pocesto pa se da dogovorit sa njima radi programiranog modula.
 
AW: Pomoc za kupnju tvtotal kartice

Hvala murati i ismethoro na infos! Pa dobro programer imam Cas3, a peko diabla ne funkcionira posto ga imam jos od onih vremena kad se mogao DIGI gledati? i jos nesto sta je sa Smargo smartreader-om? :emoticon-0148-yes: :emoticon-0107-sweat
 
AW: Pomoc za kupnju tvtotal kartice

neznam dali ti radi preko tvoga Boxa Smargo..

PS: poslao sam ti Aktivirungs Mail na tvoju Mail Adressu..Aktiviraj svoj Account ovde kod nas..nije ti jos Aktiviran...
 
AW: Pomoc za kupnju tvtotal kartice

hvala murati! ma mislio sam na Smargo zbog windowsa 7!:DDD
 
Zurück
Oben