Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

POMOC Dreambox 500

kontilo

Newbie
Registriert
9. Februar 2010
Beiträge
23
Reaktionspunkte
3
Punkte
3
Pozdrav svima, imam problem oko DM-a u zadnje vrjeme mi blokira moram ga gasiti iz utikaca i ponovo paliti. Ja mislim da mu treba novi update koliko se razumijem. Box koristim u Svicarskoj putem kablovske mreze. Dali mi moze tko pomoci, ili cu poceti da ga lupam :). Ispod malo informacija o boxu. Ako jos sta treba pisite. Hvala i svaka Vam dala.

DM500
Boardrev: 06
Kornel: LINUX 2.6.9
Release: 0460
Type: CPU
Modell: STBx25xx.252Mhz
 
AW: POMOC Dreambox 500

zdravo...

stavi mu Cccam verziju 2.14 i gemini 4.7 i trebalo bi da bude mira u Kuci... ;)
mislim daje Clone BOx sto znaci da nije Org???napisi nam jos to..date mozemo upitit dalje..
 
AW: POMOC Dreambox 500

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Oke Murati, vako posto sam ja novi u svemu tome. Moracemo STEP BY STEP, box nije original. Kupio sam ga prije neke dvije/tri godine od jednog tipa. Dali mi mozes postaviti LINK gdje mogu nacu Cccam verziju 2.14 i gemini 4.7, i pomocu kojeg programa mogu da napravi upload na njega.

PS: Box koristim u CH preko Cabelcom kablovske mreze, dali mi treba za to jos neki Plugin za to da bi mogao otvoriti programe koji su ponudjeni u mrezi. Ili dali se moze pogledati u njemu koji se plugin koristi za tu mrezu.

Pozzz
 
AW: POMOC Dreambox 500

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Sve sam uradio kako treba i kada sam izabro Cccam verziju 2.14 krenuo je Download i onda me je pito dali zelim da instaliram potvrdio sam da hocu, poslije toga je dosla je poruka da je Greska pri instalaciji! Sta da radim

Pozdrav
 
AW: POMOC Dreambox 500

pa probaj jos koji put..izgasi Box sacekaj 20 sekundi onda ga ponovo ukljuci u struju i pokusaj ponovo..sigurno tije negdje u Netu greska...
 
Zurück
Oben