Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pink zaledijo

AW: Pink zaledijo

ma pisem je sa onim cas interface studio 8.6c.ona ispise fajl ali kad stavim u onu diablo kartu sve crno.dok stavim fajl od nove.onda ide.ebiga ucim se pa se mucim.fala unaprid jarane.
 
AW: Pink zaledijo

dobro,imas ovde jedno Upustvo kako to ide sa Cas 3 Plus... PRETISNI
tu imas sve Linkove koji ti trebaju,kad Kartu Programiras ides onda na Pink Kids i sacekaj malo dok Karta uradi AU (Auto Update),i ja vi dali je uspjelo...
 
AW: Pink zaledijo

sve sam uradio bas onako .evo cekam i sve crno.hvala.u mene dreambox 7020s i diablo carta ona 2.3.do malo prije sam na hotbirdu gledo novacinema 1 i one druge sportske.sad nece ni oni.pozdrav.idem spavat,laku noc.
 
AW: Pink zaledijo

to bi moralo da proradi,ako vec Grci idu onda Pink isto mora,dali si probao ikad da diablo formatiras pa onda da kartu Programiras sa onim file ili evo pogledaj dole uzmi ove...
 
AW: Pink zaledijo

izvini murati .bojim se da ti nesmetam.sve sam isprobo.sad nece nista da otvori,ni grke ni nase.digi paket fukcionira sa diablo.hvala ti na trudu
 
AW: Pink zaledijo

Ma nesemtas ti Jarane,tu smo da pomognemo,uzmi ovaj loder https://www.digital-eliteboard.com/resources/ i one file sto sam vec postavio,prekljuci CAS3 sa Nullmodem kablom i USB,idi na 6mhz u CAS3 takodze i na gammaloader stavi 6mhz,ides onda kad karta bude gotova na Pink Kids i sacekaj moraces malo duze da cekas dok AU uradi karta,sve zavisi do Moula i Resivera zna nekad cak i do pola sata da traje...
 
AW: Pink zaledijo

Jarane,opet nista,da nije mozda zbog onoga underworld,u mene je 1,79 ovaj zadnji.na onome loaderu 1,1 prvo pokazivalo keine ATR.pa je poslije doslo onaj atr pravi.ubacio sam feile i loader je pokazao da je uspjesno obavio posao.poslije sam cjelu noc ostavio na pink kids,i bezuspjesno.sad kad ponovo stavim karticu na loader 1.1 ne pokaziva vise ATR.dok u studo cas3 sve funkcionira.pokaze se onaj broj i mogu ubacivati feile.Diablo kartu sam formatiro.
Jarane jos jednom puno hvala.pozdrav od djuke
 
AW: Pink zaledijo

Zdravo Jarane...

Hmmm stvarno mi nije jasno,de vidi koja je Verzija Gamme,pod card Info na Diablo pise ti nap... V3....ili slicno tome...
 
AW: Pink zaledijo

zadravo Jarane.evo ovako pise.card info.3b 9f........................31 9d
card version;4,1 .ovu kartu sam tek dobio preko DEB
coding system IRDETO.
hvala.
ajd na jednu sljivu i kavicu,pozdrav.djuka
ma evo izgleda zacrni i na digiju
 
AW: Pink zaledijo

Zdravo...

Ma radobi na jednu sljivu:hell ali drugi put...

evo imas dole ovaj Loader probaj jos sa njim i uzmi one file sto sam ti vec dao...
za digi imas gore u digiTv nove Kljuceve...
 
AW: Pink zaledijo

ej jarane,fala ti na svemu.uspio sam.moja zena gleda u bjelo.sa ovim zadnji feilom nije islo nikako.uvik dolazio neki fehler.nego naso sam ovaj pise ovako gammcard_update 10.06.2009.ja bi ga stavio ovde ali neznam kako da ga ubacim i dali smim.ubaci sam ga preko cas sa usb.saceko ono kako si reko na pink kids pet minuta i prpjeva,fala ti piuno jos jednom.nesto sam novo naucio jer sam u ovome svemu pocetnik.testiram pomalo.morat ces jednom na rakijicu kod mene.
pozdrav.djuka
 
AW: Pink zaledijo

E Super Jarane kad si uspjeo:hell:hell
smijes slobdno taj file stavite ovde,ides samo u Postu na anhängen nadzes file i ides na hochladen,moze Jarane dolazim rado na jednu Domacu...

budi mi Pozdravljen i uzivaj uz Pink media:thank_you:
 

Ähnliche Themen

Zurück
Oben