Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pink poco da me ebe

novitec

Ist gelegentlich hier
Registriert
28. November 2008
Beiträge
47
Reaktionspunkte
5
Punkte
28
Zdravo drustvo!
pregledao sam mnogo foruma ali nigde da nadjem ovo sto ja imam za problem.
Problem je to da do skoro pink radio besprekornu ( u dm600 ) i dugo vreme sa cccam .
problem je sada da ne uzima direkno sa moje kartice nego ide cak na hoop 2, onda neke cita direkno pink BH a ostale uzima odsvuda samo ne od njega.
ocistio sam karticu pogledao u cfg ali nisam pametniji
zahvaljujem za svaki savet i ako ste u okolini mojoj nudim jedno ladno :thank_you:
 
AW: Pink poco da me ebe

zdravo novitec,hmm bas cudan problem,jesi mozda probo Gammu negdje u neki drugi Resiver dali ona uopste radi,probaj prvo to...ako nebude do toga onda ces morati pisati novu prio za cccam uvezi hopova..
 
AW: Pink poco da me ebe

zdravo Murati
kartica je orginal crveno bele boje.
problem je da sam moj dm500 prodao i da nemogu da testiram da nije mozda do citaca od dm600 ili mozda moze da nesto bude do kartice ? nije nikada bila kada sam je izvukao da kazem da je pregrejana a posle kada je ubacim opet radi i vreme citanja je negde oko 0.192 gde posle kada ne skida sa nje vreme ide preko 3.xx gde sumnjam da mozda moze da bude i citac ili ovi od pinka nesto su uradili da moja kartica trokira hmmm neznam iskren da budem kojim systemom da pocnem gresku da trazim
 
AW: Pink poco da me ebe

aha,dobro znaci karta je radili vec kako treba,samo sad imas Problema sa njom,i karta je Orginal od Pinka a ne Gamma posto gamma i neradi u internom slotu,posalji mi Cccam prio preko PN da pogledamo sta fali i sta se treba dodati,mozda cu onda biti pametniji,i jos bolja varijanta je da probas tu kartu u nekom drugom resiveru,radi testa dali je do karte..
pa cemo onda vidjeti dalje...
 
AW: Pink poco da me ebe

nemogu nista da primjetim daje pogresno,jednio ako zelis mogu ti poslati jednu od mojih prio na email..pa da probas,ali jabi prvo probao dali uopste karta radi kako treba na nekom drugom Resiveru..
 
AW: Pink poco da me ebe

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Zdravo.


Deaktiviraj sve Linije u Cccam.cfg i onda prebaci na jedan Pink-Kanal od kog imas abo. Ako tvoja kartica ne bude otvarala taj Kanal, onda moze biti da ti ne pravi Autoupdate u tvom receiveru.
Onda opet aktiviraj sve linije od perova i dodaj iza svake F:linije ovo:
F: user pass 3 0 1

Jedinica dozvoljava drugim perovima da updataju tvoju Karticu.


Cini mi se da su prije par dana opet promjenili kljuceve i ako citaci u tvom receiveru ne updatuju karticu, onda ni ti ne mozes gledati.
Pokusaj ovako kako sam napisao pa cemo vidjeti dalje.

pozdrav






####
 
AW: Pink poco da me ebe

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Zdravo.

E bas super da radi. Ako sad vratis opet na 0, onda ti kroz neko vrijeme nece opet raditi. Slobodno ostavi na 1, ne smeta i ne steti.
Ja necu na hladnu, ako moze linija od tebe da se povezemo, jer imam samo jednu Pink karticu, a izgleda da je cak Gamma, jer ne radi vec nekoliko dana, a rekao da je originalna.
Razmisli, pa mi javi, imam i dobrih kartica u share i dvije lokalne Unitymedia karte.

pozdrav :thank_you:
 
AW: Pink poco da me ebe

hmm ja se obradovao ali opet imam problem ako proradi nema frke
sada sam probao u dbox2 da je ubacim i tamo sam prebacio cccam sa sc0 da cita ali nece ni da pisne posle toga sam prebacio na cam2 ali nista se ne desava.
pustio sam vec 1 sat u njemu eli nista se ne pojavljuje
 
AW: Pink poco da me ebe

Zdravo,imas li mozda neki drugi resiver koji sigurno cita Irdeto Karte,dabi samo probao dali Karta radi stabilno,to se moze desiti da Karta neradi uredno autorizaciju pa dolazi do pada kartice,pokusaj to prvo..
 
AW: Pink poco da me ebe

zdravo,evo opet mene vratio ja karticu u drimu (dm600) i sta se desava pokazuje da uzima sa moje kartice i da je otkljucano ali nikakva slika prebacujemja kanale, uvek uzima sa kartice gde je vreme ispod 0.150 fino ali nema slike vratim sve 1 na 0 (sto sam pre toga izmenio) nista od pinka ni traga ni glasa,vratim cccam sa 2.1.0 na 2.0.11 i pocne da radi. dali mora nesto drugacije da se ubaci u konfiguraciji u cfg-u ili u necem drugom ima neke izmene?(znate sta mislim sta je najgore? da sam ja poseban slucaj i da nema mnogo njih sa tim problemom :fie: ovaj meksikanski virus se ubacio izgleda kod mojeg drime nadam se da ce preziveti i nece leteti kroz prozor :329: )
pozdrav pa se cujemo
 
Zurück
Oben