Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pink Paket

AW: Pink Paket

Sprema se polako,Pink ce biti samostalni Provajder i mislim da ce NetTV da se lovi na tanko.
 
Re: AW: Pink Paket

Pink / trenutno Free
11151 v 13268 2/3 DVB-S2/8PSK MPEG-4

lista:

IMJ1mTi.jpg
 
AW: Pink Paket

Ma sto je gore kako cujem bice u nds_u pink ako se osamostali mada su tu samo nagadjanja za sada.
Po pitanju netvplusa polako gube pojedine kanale zbog autorskih prava i rts u povremenim terminima ne smeju emitovati.
Hrvatski paket je pod znakom pitanja jos koliko ce smeti emitovati.
Posto je GSS otkupina prava emitovanja za dosta kanala mislim da samo cekaju svoj trenutak.
Ima i toliko tih novih privatnih iptv platvorma pa se treba zapitati ko ima neki ABO na koliko jos uplatiti da ne bude posle jbg. nisam znao i niko nije nista rekao..
Za sada su samo nagadjanja videcemo sta nas jos ocekuje u ovom virtualnom svetu..

Pozdrav
 
AW: Pink Paket

Do sad sto radi je preko kablovskog operatora ...znaci kartice su namjenjene samo njima..s tim da i mi gledamo svi preko Eutela..
sumljam dace Pink moci sebi priuštit nds..skupa je to varijanta..
sad izlazi i ttv ugovor sa nds..pitanje je dali ce moci produzit :)
 
Zurück
Oben