Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pink+ mit Gamma+

AW: Pink+ mit Gamma+

Kod mene Radi i sa starijim Keksovima posto Kartica radi na Pink AU,ali ako ti imas Gamma Plus
sa njom neide Pink tebi treba Normalna gamma za Pink,Gamma Plus je samo za Africke Provider......
 
AW: Pink+ mit Gamma+

Hvala na informaciji.
Sad znam gdje je problem. Znaci Kartica.
Pozdrav
 
AW: Pink+ mit Gamma+

Hvala.
Imao sam srecu pa sam Karticu nabavio u Sat-radnji u blizini, pa mogu da je zamjenim za normalnu Gamma.
Ako mi nesto treba javit cu se.
Pozdrav
 
AW: Pink+ mit Gamma+

evo me opet.pisao sam na onaj tvoj link ali jos nisam dobio odgovor.pozdrav
 
AW: Pink+ mit Gamma+

Cao narode !!
Ja imam Dream box 600 pvr (gemini projek aktuelna verzija)i rado bih zelio sa ovim receiverom da gledam p**k!!
Citavo vrijeme se pominje gama karta i tako to.
Moja Pitanja:
1. Na kojem satelitu
2.Moze li sa dm600
3.Koji emu
4.gdje naci filove
pa narode hvala unaprjed
 
AW: Pink+ mit Gamma+

Zdravo plav,i Dobro nam dosao,da dobro si zapazio,sa Gamma Kartom je moguce gledati Kopletni Pink sto znaci negde oko 11 Kanala nalazise na Eutelsat W2 16°E ,vidi ovdeLink veralten (gelöscht) ,sa DM 600 jeste moguce ali ti treba jedan externi citac Karti u Internom Slotu neide...
 
AW: Pink+ mit Gamma+

Murati hvala na brzom odgovoru

mozes li mi barem neki externi citac nabrojit koji bi mogao da radi sa dm 600 ili neki receiver poruciti gdje je vec pravi citac unutra.
16 ° vec imam i gledam par nasih programa jer tuner od dm 600 nije bas nesto

pozz
 
Zurück
Oben