Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Paradox VIP

AW: Paradox VIP

Paradox cestitam ti za VIP i nastavi samo tako dalje .
:dfingers::emoticon-0123-party:emoticon-0123-party:emoticon-0123-party:emoticon-0123-party:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp:emoticon-0137-clapp

A evo od mene sarajvsak piva
images


Poz.
Boss2009
 
AW: Paradox VIP

pa ovako,prvo sam se sokirao kada sam ovo video,nisam ocekivao nikakvo unapredjenje niti smatram da sam ga nesto extra zasluzio,ali ako vi hocete tako,sta cu vam ja.moracu i da se uozbiljim malo izgleda mi.salu na stranu...neznam sta da kazem,hvala na ovome i cestitkama, i drago mi je da mogu nekome da pomognem i radicu to i dalje,naravno u okviru svoga znanja, pa da kazem neku rec zasto ja,ili zasto svi mi ovo radimo!poci cu od sebe i zasto bas ovde.ja,kao i svi mi smo jednom morali da budemo pocetnici,i ja sam do skoro postavljao pitanja a i dan danas pitam,interesuje me ova materija od kada imam kompjuter i internet,vec desetak godina se bavim sa svime vezano za satelitsku tv i sve sto ide uz to.ranijih godina sam uglavnom bio posmatrac po forumima,odes skines file,napunis karticu ili kasnije emu i to je to.tek kada sam kupio dreamboxa sam stvarno tada shvatio da to i nije u redu tako,sve to je neko nama omogucio,radio,otkrivao da bi mi imali svi koristi od toga.narocito ne mogu da zaboravim svoj pocetak sa ovim neprevazidjenim uredjajem,da nije bilo ljudi koji su spremni da pomognu,tesko ili nikako se covek nebi snasao,izdvojicu jednog coveka,on je takodje clan ovde kod nas ali nije aktivan,covek je u par navrata po par sati meni do u detalje prekpo msn-a pokazivao i objasnjavao sta,gde i kako,ima ih jos 3-4 bas sa ovog foruma koji su eto,u tim mojim pocetcima mi puno pomogli,nebi da navodim,mozda to oni nebi zeleli,ali eto,to me je inspirisalo i dalo volju da,evo sada kada sam i ja malo savladao tu materiju da pomognem drugima,jer znam kako je,da nije lako, i da narocito znaci pomoci coveku kada se po prvi put susrece sa ovim novim pojmovima,posle toga sve je lakse,a eto imam ovde i najvise kolega i prijatelja sa kojima se svakodnevno pisemo,tako da se na ovom forumu osecam prijatno.eto tolliko...
 
AW: Paradox VIP

Cestitam kolega...zasluzeno, nema sta...cak i ja sam ponesto naucio od tebe.
Respect:emoticon-0137-clapp
 
Zurück
Oben