Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

>> paradox novi moderator lehrling <<

sbanane

Best Member
Boardveteran
Registriert
20. Februar 2009
Beiträge
1.239
Reaktionspunkte
1.180
Punkte
373
Ort
192.168.178.1
paradox postao moderator lehrling.

sada druze ima te jos vise mucimo. tek sada si naj..o. ;=) :emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes::emoticon-0148-yes:

cestitke od mene. ostani dalje kao i dosada.

pozz:dance3::dance3::dance3:
 
AW: >> paradox novi moderator lehrling <<

Cestitke i od mene paradox i naravno prestojecu dobru suradnju,druze murati i tebi sve najbolje u novom poslu i navrati nam malo cesce
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: >> paradox novi moderator lehrling <<

Svaka cast! imas punu podrsku od mene, samo nemoj mi deliti zute kartone ako negde zabrljam.
 
AW: >> paradox novi moderator lehrling <<

jaoooooooooo jadni paradox SAD JE NAJExO! sala mala SVE NAJLJEPSE I OD MENE
 
AW: >> paradox novi moderator lehrling <<

sta vam je ljudi?zasto sam naje..?pa samo mi farbu promenili!al meni se vise svidela plava farba!al ok!zabavljacu vas dalje i ovako!:party:hehe!
hvala svima!
 
AW: >> paradox novi moderator lehrling <<

Sve najbolje cestike paradox :thank_you:
 
AW: >> paradox novi moderator lehrling <<

Bravo kolege, i jedan i drugi. Samo naprijed. Usporedio bih to sa bivsom JNA, Murati je sad Kapetan prve klase a Paradox je Zastavnik. Cestitam obodvojici, iskreno govoreci ja nebih imao toliko zivaca za obavljanje takve duznosti jer moras u svakom trenutku imat bilo kakav odgovor na svakojaka glupa ali i pametna pitanja. U svakom slucaju jos jednom veliko BRAVO!!!!!!
 
AW: >> paradox novi moderator lehrling <<

Nista evo upravo citam ovo i mogu da kazem samo srecno. Ne stize se lako do Moderatora vec samo zasluzenim radom. Nadam se da ces dosta ljudima pomoci kao i tvoj prethodnik, i evo jedan pozdrav i njemu.
 
AW: >> paradox novi moderator lehrling <<

cestitke i od mene


:emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer:
 
AW: >> paradox novi moderator lehrling <<

I od mene iskrene cestitke:emoticon-0167-beer:.
Upravo sam cito onaj tvoj Anleitung za Ubuntu CCcam Server.
Svaka cast majstore. Sto bi svabe rekle "Hut ab!"
 
Zurück
Oben