Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Original Digitv karta i CI modul?

Nedyo

Newbie
Registriert
27. März 2009
Beiträge
3
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
Postovanje,
Imam original Digitv kartu (plavo-narandjasta ,vjerovatno N3) i Humax DIGI-III.I to sve radi kako treba.Posto mislim promijeniti receiver (najvjerovatnije Octagon SF1018HD) a i moj TV ima mogucnost sa CI modul,zanima me koji CI modul mogu koristiti sa original Digitv kartom?Ili postoji neka druga mogucnost sa receiver-om?

Pozdrav
 
AW: Original Digitv karta i CI modul?

Mislim da karta ide samo u tome receiver-u!Probao sam tu kartu u jednom drugom Humax DIGI-III i nije islo.Sigurno je vec neko dalje dosao u vezi toga...
Pozdrav
 
AW: Original Digitv karta i CI modul?

nemoze nista osim orginal njihovog recivera
 
AW: Original Digitv karta i CI modul?

Ako tako ostane ,imam problem!Posto je njihov HUMAX digi-III receiver jedan vic :fie:.Slika je losa (Signal je OK-posto na drugim receiver-ima slika je zadovoljavajuca) i da ne nabrajam ostale mane...
Steta!
Mora postojati neki drugi nacin jos.
Pozdrav
 
AW: Original Digitv karta i CI modul?

Zdravo..

Karte su slicne kao i Sky de 1702 ...potom mislim da bi trebo jedan od Octagona daje cita sa obzriom daje SW EMU..za staru Nagru je isao AlphaCrypt Modul..ali sad nisam siguran...treba se probati.. pogledaj ovde,kako izgleda taj Modul..
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
Zurück
Oben