Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

opticum x 406

dado123

Hacker
Registriert
9. Mai 2010
Beiträge
404
Reaktionspunkte
107
Punkte
103
pozrav svima imam problem probo sam ubaciti novi image za njega skinuo sam sa foruma m8 v1.09.8977 na usb ali sada nemogu ni traziti kanale na satelitu ni postavke za svicer
 
AW: opticum x 406

Probaj da ga vratis na fabricke postavke!Pa onda ,,jovo na novo"!
 
AW: opticum x 406

sranje od resivera nema da usteka rs 232 kabal u njega dao sam majstoru da vidi dali se sta moze napraviti
 
AW: opticum x 406

kolega neide nikako pokusavao sam svakako usb promijeniti neide ni to jednostavno kada upalim resiver boot je se i na kratko vrijeme se pojavi na ekranu pise APD nicht 0952 i sam se ugasi a nema nigdje da se usteka rs 232 kabal zanimam dali ikakva mogucnost ima da ga spojim sa kablom
 
AW: opticum x 406

Dado onda ti nista drugo ne preostaje nego da box saljes nazad,i nadas se da ce ti oni popraviti ili zamenuti box.
 
AW: opticum x 406

sony nesto sam sada napravio skinuo sam za opticum 406 error 101 i instalira ga do 73 % ali opet nista pa odmah sam pokusao softer drugi ubaciti i nece da ga istalira
 
AW: opticum x 406

jos se zezas sa tim. hehe
sad nisam neki eksperta za opticum ali za njega mislim da ima dva razlicita software. jedan je sa pvr a drugi je non pvr. pokusaj tako mozda ga usvezis tako. inace moja preporuka -> otvori prozor i :crazy_pilot:
 
AW: opticum x 406

napokon rijesio problem morao sam da otvorim resiver i na ploci je stoji steker sa 3 ulaza ,napravio sam GND,RX,TX ,onda sam spojio zice na rs232 tako sto sam2- RX ,3-TX,5-DND to je bilo u vezu pravljenja rs 232 a tools od 405 programom sam ubacio software od 405 ubacio rebootovao se resiver nakon toga sam na usb ubacio normalan software za 406p to vam je od mene ako nekom bude trebalo za opticum x 406p
image.php
[/URL] [/IMG]
image.php
[/URL] [/IMG]
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben