Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Opticum 9600 HD

sonyboys

Best Member
Boardveteran
Registriert
14. Januar 2009
Beiträge
1.397
Reaktionspunkte
1.197
Punkte
373
Ort
Digital Eliteboard
Zdravo DEB Prijatelji
Da li neko od vas ima iskustvo sa Opticum 9600 HD???
Box se koristi kao client i rad i bez problema u kucnom CS,ali problem je HD+ kanali nece da ih otvori.CS-server je DM800 i sve karte idu sa CCcam i cak sam probao DM5620 kao drugi client i na njemu idu HD+ samo nece nikako sa Opticum 9600 HD.....°°°
Probao sam vec soft 3.29 i 3.30 ali nisat od tog...Na OS-cam bi mozda islo ali radi jedne karte da sve prepravljam nedolazi u obzir....
mozda neko zna kako da mi pomogne...

Hvala
 
AW: Opticum 9600 HD

pozdrav

stavi na server cccam verziju 2.0.11. tako najbolje radi navodno. koliko mi je poznato neradu svi hd kanali na njega. ali cekacemo kolegu @beastmaster. on njega isto poseduje i javi ce svoje iskustvo uvezi te kante
 
AW: Opticum 9600 HD

He he kante, za tu lovu je solidan resiver i radi dobro kao klijent
Sa zadnjim software rade svi hd kanali na njemu
Sa oscam radi hd+ karta sa novim cccam nisam probavao

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Ako stavi tu verziju cccam onda mu nece raditi hd+ karta,samo sa zadnje 2 versije cccam radi hd+
 
AW: Opticum 9600 HD

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Zdravo Beastmaster
Naravno da sam i probao 3.29 i 3.30 ali HD+ kanale ne otvara.....
Niko i nije rekao daj tako los resiver.On radi super samo nece bas te kanale da otvori.
Da nije mozda do konfiguracije resivera greska???ali drugi kanali idu...
Sta bih mogao jos da probam????

:emoticon-0106-cryin:emoticon-0106-cryin:emoticon-0106-cryin
 
AW: Opticum 9600 HD

jaooo. sada ste me naveli da ga bacim opet u sharing. ako opet ne proradi kako treba onda tesko vama ....:emoticon-0165-muscl
 
AW: Opticum 9600 HD

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Zdravo
To sa Oscamom znam da ide ali to mi nije cilj radi jedne karte da stavljam Oscam jer momentalno sve karte idu sa cccam.
Ali Opticum je samo client i on nemoze to da otvori HD+,a S..y hd kanali idu bez problema.
Znaci to je samo do boxa..........
Izgleda da cu morati cekati novi soft...
 
AW: Opticum 9600 HD

Zdravo Druze
Hvala za ponudu.Ma nije to problem imam je i ja nego me ovaj Opticum muci jer mnogi su pisali po Internetu da ide bez problema ali koliko sam ja sad vidio to su samo prazne price....
Sve u svemu resiver nije los fino radi samo jedini problem je da ne otvara HD+
Ali sredi ce se i to....
Jos jednom Hvala za ponudu......
Pozdrav
sonyboys
 
AW: Opticum 9600 HD

U internom slotu je otvara.
Opticum hoce da brka sidove pogledaj u cccam logu kad se sa njim konektujes koje on sidove uopste trazi ako trazi pogresne blokiraj ih u f liniji i prati sta se dogada.
 
AW: Opticum 9600 HD

Zdravo Druze
Ei to cu jos da probam pa kud puklo da apuklo!!!)........
Salim se probacu pa cu da javim sta je bilo....
 
AW: Opticum 9600 HD

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Hvala ti na javljanju prijatelju, pa evo ovako, radi se o tome da mi otvara samo po jedan port npr. 21101 O*F a na universal port-u 21050 nemoze da se ulogira. Imam jos jedan SAB HD Ultimate i kod njega postoji opcija Port From: ...... pa Port To:...... i kod njega nema problema. Jel znas mozda kako da na Opticum-u 9600 postavim tu opciju Port Range tj Port Multiple? Hvala ti unaprijed
 
Zurück
Oben