Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Opticum 9600 HD TS & CCcam

janicar

Freak
Registriert
5. August 2008
Beiträge
202
Reaktionspunkte
312
Punkte
63
Ort
BiH
CCcam na Opticum 9600 HD TS

evo malo sam se danas poigrao sa ovim resiverom , isprobao sam CS i to CCcam na njemu , zadovoljan sam sa njegovim radom , pratite slike i nece biti tesko pokrenuti CCcam , ako nesto ne bude jasno pitajte tu sam
 
AW: Opticum 9600 HD TS & CCcam

pozdrav

kazi kakvi je kvalitet slike i koliko dugo mu treba kada prebacis na kodirani kanal i da li radi cccam stabilno.

hvala unapred
 
AW: Opticum 9600 HD TS & CCcam

zadovoljan sam sa slikom a i sa brzinom otvaranja , kao i svaki drugi HD resiver malo sporije otvori HD kanal ali je OK slika i radi stabilno CCcam , eh sad zna se da veliku ulogu igra server i net , ja sam ga kacio kod sebe na server i sve je OK, da dodam cak sam ga probao sa ubacivanjem dvije linije znaci 2 servera (moja obadva) i radi istovremeno sa 2 OK
 
AW: Opticum 9600 HD TS & CCcam

nice and here is the vidseo how to

youtube.com/watch?v=yHnVwfo320A
 
AW: Opticum 9600 HD TS & CCcam

Vozdra care. De mi reci jeli se radi o linux resiveru ? Jeli mogu na njemu kao i na dreamu da udjem u razne foldere i da mijenjam neke stvari? Mogu li da ga upravljam uopste preko pc-a ??

Vozdrica
 
Evo i od mene par slika i mogu da kazem isto sto i kolega janicar resiver je za cijenu top,kao klijent radi super i ima stvarno jako dobru sliku
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Opticum 9600 HD TS & CCcam

halo janicar,
tek sam jucer dobio taj reciver, molim te de tocno objasni sto moram da uradim?
sta ti je CS i CCcam, jel ga moram na internet prikljucit?

poz. dario
 
AW: Opticum 9600 HD TS & CCcam

halo
dali mi moze ko pomoci dali podrzava digi tv software
gdje bi mogao naci software za opticum 9600 hd ts
hvala
 
AW: Opticum 9600 HD TS & CCcam

Software imas u data base
Resiver se prikovcava na internet,u multimedia meni se unose podatci od servera na serveru mora biti instaliran cccam
Sta je cs i cccam imate ovdje na forumu dosta o tome da procitate
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Opticum 9600 HD TS & CCcam

halo
dali ko ima neku kanal listu za opticum 9600 hd ts
hvala
 
Zurück
Oben