1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Optibox PVR serija i CS

Dieses Thema im Forum "Ostali" wurde erstellt von janicar, 14. Januar 2010.

1. janicar

janicar VIP

Punkte für Erfolge:
    0
    Homepage:
    evo konacno sam testirao famozni CS na Optibox PVR seriji sa zadnjim sw 1 18 04 i mogu vam reci da sam prezadovoljan , radi sve perfektno i to cccam , samo da bi sve to upakovali i da radi OK treba vam ovaj (pretvarac) LAN na rs232 i sve radi kao sat , evo slika kako izgleda "pretvarac" ja ga tako zovem jer ni sam moj dobavljac nije znao pravi naziv , za postavke kako treba uraditi na resiveru ako sutra uhvatim slobodnog vremena bice tutorijal

ovo sam sad sa mob slikao ,jednu sliku sam izbacio jer previse razvuce forum, znaci samo LAN kabal iz rutera ustekate na ovaj pretvarac a njega na rs port na resiveru , ne treba vam komp

Misko, paradox_ und murati gefällt das.
  2. phantom

Nervigen User Advertisement

3. janicar

janicar VIP

Punkte für Erfolge:
    0
    Homepage:
    AW: Optibox PVR serija i CS

CS na Optibox PVR seriji

evo kako sam juce obecao sad cu vam sa slikama pokusati prikazati kako ide CS na Optibox PVR seriji, u prethodnom postu vidite "pretvarac" LAN na rs232 , znaci spojite LAN kabal sa rutera na "pretvarac" a njega ustekajte na rs232 port na resiveru , kada ste to uradili onda idemo dalje
    Upaliti resiver ici na MENU-8282 i pojavice vam se sledeca slika

ovdje oznaciti Modem i potvrditi sa OK zatim ce se pojaviti sledeca slika

ovdje vidite Model idete na Ethernet Dongle zatim idemo dalje na sledecu sliku

Podesavanje mreze potvrditi sa OK onda vam dolazi sledeca slika

ovdje vidite zakacen DHCP i dodjeljeno sve sto treba od rutera , samo potvrdite sa OK , sledeca slika je

oznacite Server Setting i potvrdite sa OK zatim dolazi sledeca slika

Slot i Tip odaberite CCcam , URL upisati server, Port koji vam je kod servera (npr 12600),
    User name i Password naravno koji vam je upisan i liniji koju ste dobili , oznaciti DA i potvrditi sa OK, nakon toga idete sa EXIT na sliku , sacekate malo i evo ga PINK radi

toliko od mene , nadam se da ce vam pomoci , sve sto vam ne bude jasno postavite pitanje u Optibox sekciju

4. Misko

Misko Ist oft hier

Punkte für Erfolge:
    0

Htio sam samo da pitam da li ovaj Optibox moze da radi i kao server ili samo kao klijent?
    Interesantan resiver...ima finih stvarcica a i cijena je povoljna...sve je samo stvar ukusa.

5. janicar

janicar VIP

Punkte für Erfolge:
    0
    Homepage:

za sada samo kao klijent i to moze primiti 7 linija nije kao na opticumu 9500 koji prima samo jednu liniju , nadam se uskoro poboljsanju svega ovoga , za jedan takoreci obicni resiver da ide cccam direkt preko rutera da ne treba komp ovo je uspjeh sto je uradjeno , dokaz da se moze dosta toga napraviti samo treba puno rada i truda koje oduzima puno slobodnog vremena koga je sve manje

Misko gefällt das.

Diese Seite empfehlen