Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

önemliii !!!

Pratez

Ist gelegentlich hier
1)Dsmart İletişim merkezi;

Gönderim linki:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Mail:

Sayın dsmart yetkilileri "Bedava platform" diyerek başladığınız bu yolculukta rota şaşmış durumdadır. "Ücretli platform" yolculuğuna doğru kaymış durumdadır. Hatta ve hatta paket alıp ücretini vermiş dsmart kullanıcılarından bile daha da para talep etmeye başladınız. Sadece ve sadece tek bir kanal için 200TL para talep edilmesi düşündürücüdür. Full'ün anlamı nedir? Tamamı, hepsi demektir. Yoksa litaretöre yeni bir full anlamı geldide biz mi bilmiyoruz? Daha önceden 250TL verip Full paket açtıran eski kullanıcıya, Avrupa ligi için ayrı bir kanal açtık ve onuda izlemek için 200TL daha verin demek ETİK DIŞIDIR. Zaten binbir nazla paket açtıran ve ücretsiz denilen dsmarta üstüne üstlük birde ayriyetten paket açtıran %30-35 lik dsmart kullanıcısını kaybetmek istiyorsanız buyrun. Ama unutmayın ki bu iş burada bitmeyecek ve paket süreleri elbet bir gün dolacak. bakalım ozaman ne yapacaksınız. Kararımız kesindir. Maçlar geliiip geçer. Her yıl 3 büyükler Avrupaya gider ve elenirler. Oyüzden ne paket açtıracam, nede paket süresini yenileticem. taki, Full pakete spor paketi de eklenene kadar. BU KARAR KİŞİSEL DEĞİL TOPLUDUR.

2) Rtük şikayet;

Gönderim Linki: Link veralten (gelöscht)

Mail:

Sayın Rtük yetkilileri; kurumların güveninirliğinin tartışıldığı bir Türkiyede, Rtük'ünde güveninirliği dsmart kullanıcıları tarafından tartışılmaya başlanmıştır. Niyemi? Çünkü dsmart kullanıcıları olarak, dsmartın yapmakta olduğu son uygulamaları ve bazı ticari, etik dışı uygulamalardan muzdarip olmuş durumdayız. Acaba Rtük bunları görmüyormu? yoksa görmezden mi geliyor diye 1 milyonu aşkın dsmart kullanıcısı sormaktadır.

Peki ne mi oldu? 9.kanalda yer alan coolsmart adlı pakette yer alan kanal, hiç bir açıklama yapmadan ortadan kayboldu. Aile paketip alıp bu kanal için para verenlerin parası boşa gitti. Peki Rtük bu sıralarda ne yapıyordu????

Şimdi ise yeni bir uygulamayla Avrupa Futbol TV adında yeni bir kanal çıkartıyorlar. Bu kanalda sadece Avrupa ligi maçları gösterilcek vede Spor paketine dahil edildi. Eee ama daha önceden full paketi olanlar, istedikleri gibi geçen sezon maçları izlediler. Adı üstünde FULL. Geçen yıl parasını vermiş olan kullanıcıdan, geçen yıl maçları izleyenler ayriyetten bir daha para almak için tek bir kanal açılıyor ve 200TL daha isteniyor.

Doğan Medya grubu sanki litaritüre yeni bir Full anlamı gelmiş gibi paketi olmayanlara Full + Spor paketi şeklinde kanalları satmaya başladı. zaten paketlilerede artı 200TL para istenmeye başlandı.

Denetimsiz yönetim olmaz, lütfen artık Dsmarta bir el atın ve bu etik dışı vatandaşı kazıklamalara bir son verilsin. 1 milyonu aşkın Türk vatandaşınında içi rahat etsin.

Saygılarımızla.....

3) Uğur Dündar- Arena;

Gönderim linki: arena@arenahaber.com

MAİL;

Sayın Uğur Dündar; sizin güveninirliğiniz ve tarafsızlığınız tartışılmaz. Bu zamana kadar Doğan Medya grubu bir çok haksızlıklar gördü, cum. tarihinin en yüksek para cezasına kadar varan cezalar aldı. Ancak siz bunlara karşı direndiniz ve gerçekleri gün yüzüne çıkardınız.

Peki biz ne istiyoruz. Biz dsmart kullanıcılarıyız. Bizler dsmartları hiç bir para ödemeksizin tv izlemek için satın aldık. ancak "Ücretsiz digital platform" adıyla yola çıkan dsmart şimdi kalkmış bizden para istiyor. İnsanlar gittiler maçları izlemek için ilk önce full paket aldılar, geçen sezon izlediler. ancak şimdi dsmart, Avrupa Futbol TV adı altında yeni bir kanal açarak, geçen yıl full paketten izlenen maçları bu kanaldan vermeye başladı vede bu kanalı adı FULL PAKET olan pakete eklemek yerine Spor paketi adı altında satmaya başladı.

Geçen yıl 250TL ye Full paket açtıranlar, vede sorunsuzca UEFA maçlarını izleyenler bu sezon için sadece ve sadece tek bir kanal için 200TL daha vermek zorunda bırakılmıştır.

Sizin Uğur Dündar olarak, kendi çalıştığınız holding olsa bile, patronunuz olsa bile haksızlıklara her zaman karşı çıkacağınızı biliyoruz. Yoksa DYH'ye kesilen 1 milyar TL'lik para cezası, 1 Milyon dsmart vatandaşından mı çıkarılmak isteniyor?

Bu ülkede güvenirliği tartışılcak son kişi sizsiniz. 1 milyon Türk vatandaşının size olan güveni tam. Lütfen bu FULL kelimesinin anlamını değiştiren dsmarta bir el atın. Sizde olmassanız bizim haklarımızı kim koruyacak.

Saygılarımızla......
IMG Removed Link veralten (gelöscht) Link veralten (gelöscht)

AW: önemliii !!!

evet haklisin .....

fakat....

allahin verdigig nefesi bosa tüketme güzel kardesim....

sonuc ta ...para....dini yok imani yok....

beni kizdiran konu...biz türkler...avrupa da ...üvey evlat gibiyiz...

bak sana avrupa yayinlarina...

neyse...

saygilarla

VATAN

aynen öyle....sadece para gözüyle bakiyorlar bize....üvey evlat olsa yine iyi....baska birsey olarak görüyorlar bizleri neyazikki.....

aman uzak durun
benim halaogluda almis dsmart türkiyede 199 tl ye.
€ futbol kanali göstermiyordu kapatmislar.
O da tel edip arastirdi locadan izledigik sion macini.
Simdi siki durun
Grub maclarini izleme istiyorsa
200 tl verecen demisler bunlar böyle serefsiz ilk cikardiklari
sadece 1 kere mahsus verilecekti.
aman dikkat sakin üye olmayin
3-5 mac icin degmez.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Haklisin uluday kardes.
bunlar tam serefsiz valla.
biz de biryere gitmistik maci izlemek icin adamlar futbol paketi vardi ama Localar tabii ki kapaliydi.
Izlemek icin tam oturduk o gruptaki diger alaksiz olan Sheriff macini verdi adamlar. fenerin maci ise Loca kanalindan. Yani film paketi olmadigindan o gün maci izleyemedik. Adamlar futbol paketi satsa bile maci Loca dan verecek kadar ahlaktan nasiplerini almamislar.
Adam öyle oluyor ki tabii ki telefon acip locayi almak zorunda kaliyor. Ama bütün aramalara ragmen telefon mesguldü.
Iste size bir Dogan hikayesi daha.
Artik izlemeye restorana gidiyorum Dogan kazanacagina Restoran sahibi kazansin diyorum.
Yedirmem parami dogan a kendim yerim adanalari urfalari :)
SImdi TNT ictimai TV bunlar veriyor maclari ama benim anten kücük cekemiyorum.
bilginize bir konu daha.
Digiturk 2-3 gün önce TNT kanalini yayina soktu.
Ben de acik degil ama sinema paketi olanlarda cikacak diyorlar.
ilgilenenler icin frekanslarini da yazayim sizlere.

11555 H 27500.

Ben de siyah ekran uyeligim yok. Belki bunun sayesinde Dogan bir darbe daha alir.
saygilar
seko

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Merhaba bora1907,

TNT yi ben Eutelsat tan izliyorum.
TNT normal zamanlarda sadece Siname paketi olan üyelerde cikiyor.
Ama mac zamani herkese acik Digitürk standart paketi olanlari mi yoksa Eutelsat ceken herkes cekebilir belki.

Diger opsiyon Turksat TNT. O normalde Biss key girmiyor sadece mac zamani giriyor.
bulursam TNT biss keyleri yollarim. Ama mac oncesi degisiyor olabilir.
Saygilar
seko

Dsmart'tan ben de çok kaliteli hizmet alamadım. En son geçen yıllarda kapattım. Hala bu konu özelinde bilgi arayanlar için belirtmek istedim. İnternet ile biraz daha cazip hale getirmeye çalışıyorlar paketleri. Ancak bir esprisi yok.

Zurück
Oben