Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

octagon1018 twin

kamenica22

Ist gelegentlich hier
Registriert
4. Januar 2009
Beiträge
34
Reaktionspunkte
0
Punkte
6
hallo
zelim svima srecnu novu godinu i puno srece.nadam se da cemo i u ovoj godini dobro saradjivati i nadam se da cu i dalje dobijati vredne informacije, i zato bih odmah i poceo sa jednim pitanjem . u pitanju je octagon1018 ubacio sam softwer 10783 od 18.12.2009.stigao sam do aktiviranja keyeva ,posle menu 8282 i menu rote taste nemogu dalje jer mi ne otvara ni digi na 0,8 west ni kd 23,5e.mislim da na keyevima ne postoji nagra - vec mi se pojavljuje samo biss nadam se da neko zna kako dalje.hvala
 
AW: octagon1018 twin

Zdravo Jarane i Hvala ti na Cestitkama..

Za tvoj probaj jos neku drugu EMU Soft..mozda bas u toje nema Nagra Zakljucavnja.. nisam Siguran jer nemam taki Box..ali pogledacu malo kako i sta ...
 
AW: octagon1018 twin

cao. Dobra ideja, moze biti da si u pravu jer kad otvaram kejeve sa 8282 meni se pojavljuju samo BISS KEJEVI pokusacu odmah posle posla .HVALA -------CAOOO
 
AW: octagon1018 twin

caoooo....sa drugom versijom ista prica , ali trenutno sam dobio imfo preko OCTAGON foruma da instaliram MGCARD , skinuo V-od 25 08 09,.samo tu sam sad potpuno stao ,neznam dal,i sta na USB i kako dalje ,????
 
AW: octagon1018 twin

cao....U svakom slucaju hvala lepo, mozda se javi neko ili se nekako snadjem poz. CAOOOO
 
AW: octagon1018 twin

pozdrav kad dodjes do biss key onda na plavo dugme mijenjas sisteme zakljucavanja sve dok ti nepokaze nagravision onda sa strelicom prema dole dok nedosjes do digi tv.
 
AW: octagon1018 twin

CAOOO...Ovako aj mi Pisi ako ti poznat ovaj box(OCTAGON1018) jel treba da instaliram onaj MGCARD, ili digi i kd rade samo sa softwerom ,ako je samo softwer koja verzija (trenutno ne mogu nista da probam na poslu sam 14--22,,ali posle.....)
 
AW: octagon1018 twin

normalno bi bilo da ga samo odpatschujes i ubaci key za digi i to je to
 
AW: octagon1018 twin

HALLO Ne ide probao sam sa vise verzija i uvek kad otvaram KEY MENAGER SA 8282 ima samo BISS ne moze se traziti drugi nacini zakljucavanja sa PLAVO DUGME ,,ispod na ekranu ima samo CRVENO ,ZELENO I ZUTO (nema i plavo kao kod octagona918)......Nista mora da nabavim kabel za povezivanje resivera i laptopa , pa da probam da instaliram onaj MGCARD.....CAOOOOO
 
Zurück
Oben