Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Octagon SF 318 update pomoc?

AW: Octagon SF 318 update pomoc?

jel pricas o istim resiver? znam ja da ima na echolite ali na ovom se moze samo izabrat a ne da ih i prikazuje
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

oprostite sto opet ozivljavam ovu temu, ali idemo sa sledecim bugom sa softwareom.

Gledam Total TV sa originalnom karticom i povremeno mi se pojavi Programm Verschlüsselt (Program kodiran) iako je kartica unutra pa nakon 10 sekundi krene dalje, to i nije mnogo strasno ako nastavi dalje, ali ono sto je glupo nekad nece da nastavi onda samo pomaze gasenje i palenje resivera a u najgorem slucaju moram ustat i iza na onim prekidacu upalit i ugasit. Jeli moram nesto u postavkama mjenjat mozda da mi se to nedesava?
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

zdravo..

dali si ukljucio AU za Smartcards???ides ovako... udzes u Menü onda pretisnes na Daljinskom 9999 i udzes onda u EMU Menü tu imas postavke za ukljucivanje Smartcard AU...
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

ovako mi pise

Emu ............ JA
SmartCard.... JA
CAS.............NagraVision
Emu Key updater.... Ja
SmartCard Update... Ja
Key Editor...... OK Drücken
RS232 Mode ..... Default

jel to ok tako? tako je vec bilo podeseno
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

da toje uredu...dali znas koji si EMU stavio na njega..mislim koji Datum..ima ih dosta za ta Box...
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

najnoviji za sf318+ koji je bio na onoj stranici, nemogu sad provjeriti tocan datum posto im stranica neradi nesto
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

ok cekam onda tvoj odgovor, i pogledaj jel rade titlovi na discovery i ostalim kanalima
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

17 juni 2009 update imam i ja ubacen samo sto je moj za SF+.

A de mi reci murati jel se mogu ubaciti ikak oni biss keyovi za TV1 u ovaj resiver? vidio sam kad udjem tamo sa 9999 u extramenü ali nemam pojma u editoru sta i kako raditi, naso sam na crosatu keyove ali sve pise cccam ili slicno
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

Moze kako da ne udjes u meni ides na EMU Key na plavoj tipki izaberes kodirun sistem to jest stisces dok ti se ne pojavi Biss Key onda tu ubacis ID, frekvenciju i key i onda radi
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

hmm ja stisnem na Menu kucam 9999 udjem u taj skriveni menu i tu nigdje nemam opciju EMU Key, ali ima Key Editor i tu kad udjem stiskam na bijelu tipku dok dodjem do BISS da mi pokazuje dole u zutom polju.

Onda plava tipka je za Reset
zuta - brisanje
crvena - preuredjivanje
zelena - dodat novi

stisnem zelenu i imam sledece
CAID - Provider - Typ - Index - Key Podatci

sta sad tu trebam ukucat ja pojma nemam
 
Zurück
Oben