Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Octagon SF 318 update pomoc?

AW: Octagon SF 318 update pomoc?

eh onda Super...i neces imati Problema..a taj Stari dobri PC cuvaj dobro..:emoticon-0125-mmm:
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

ja sam sebi sastavio komplet nov kompjuter ali sam gledao da obavezno ima serial prikljucak jer kad kupujes u trgovini noviji kompjuteri vise i nemaju taj prikljucak. sad si garant rjesio problem.:dance3::dance3::dance3:
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

prijemalo mi stigo nullmodem kabal, prikljucio ga, no kad htjeo da transferiram onaj image na resiver pocelo pisat transfer ono pa onda se ova greska pojav, sta bi to moglo znaciti?

31532189670107506285.png
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

murati, pokusao sam da stavim Com1 tamo iako mi je u postavkama bilo COM2 i u loaderu tako isto, no kad stavim na com1 onda mi javi da port nije dodjeljen. Onda sam pokuso i u postavkama (Geräte Manager) da stavim Com 1 i u loader isto com1 ali onda opet dolazi ona greska kao lani

20027383572059702154.png


74462912468132014915.png


gdje bi mogao da grijesim, jer kabal je ok nov a on pokusava napraviti komunikaciju samo sto tu gresku izbaci onda
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

de nam samo jos napisi koji je tacno Octagon dali je onaj sa Plus ili bez Plus..jer ima Octagon 318 plus i Octagon 318 bez plus..???
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

vidim po slikama da koristis VISTA ili Windows 7. mozda to igra neku ulogu jer ja sam svoj Octagon uvjek fleshovao sa XP-a.
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

NIJE plus imam sf 318
koristim windows 7
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

bio su upravu murati sf318+ software radi, svaka cast. Evo i otvara totalovu karticu sada normalno. Mnogo vam hvala na pomoci u strpljenju samnom.

Samo mi neotvara DVB-Titlove ni na jednom kanalu, prepoznaje ih da ih ima ali nece da otvori ih odnosno da ih prikazuje. Sta sad
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

ma dobro je dati radi..za titlove nemogu ti reci nista..vjeruj dato nisam ni probao..jer mi karta radi u Dreamu..mozda neki od Kolega moze nam reci kako to ide..ili dali uopste ide..
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

da ako itko zna, titlove prepoznaje u listi ALI nece da ih ucita
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

demi samo recite jel moze ovaj software da cita hrt karticu na octagonu?
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

moze da cita HRT kartu a za titlove se vise nesjecam dali moze da ih cita.
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

na national geographic, fox life i crime ih cita na ostalima ni traga
 
AW: Octagon SF 318 update pomoc?

Imaju titlovi na svim kanalima samo ih moras ukljuciti,stisni na AV+ i izaberi koji prevod hoces
 
Zurück
Oben