Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Obn-kanal

Crni

Hacker
Registriert
20. August 2009
Beiträge
329
Reaktionspunkte
54
Punkte
88
Ort
digital-eliteboard
Drustvo vec sam jednom pisao o ovom OBN kanalu al mi niko nije nista napisao da li je i kod vas kao i kod mene e ovako
znaci program radi jedino kad je -Gm-serija ili film pojma nemam sta je jer tad kod mene ne ide i kad je V.I.P Survivor isto nece
ja neznam sta bi moglo biti
pozz
 
AW: Obn-kanal

a gde ti je karta!kod mene radi obn bez prekida!mozda da je gurnes malo u originalni box,vidi tamo kako se ponasa,pa da vidimo onda dalje!
 
AW: Obn-kanal

karta mi je u smargo al mi nije jasno zasto bas te dvije emisije da nece a drugo hoce
al kao sto kazes probacu da je gurnem u org. pa ti javim kako ide danke paradox legendo
 
AW: Obn-kanal

paradox gurnuo sam je u orginal box i nece pise mi da pozovem za pretplatu za ovaj kanal
e nikako mi nije jasno veruj te do 15:00 sve ide onda dok traje ta serija Gm ne ide onda ponovo hoce od ca 16:20 kad se zavrsi serija
i veceras dok traje onaj V.I.P survivor ne ide
nije valjda da sve ostalo je free osim te dvije emisije su zakljucane na OBN-u
ja sam osim ona dva kanala HBO sve drugo za godinu dana Total tv u Srbiju uplatijo
jest cudno al istina ziva neznam dali da pozovem u beograd ili sta vi mislite
pozz
 
AW: Obn-kanal

Sada ne ide nista sve je stalo osim kad puste na free kad su reklame
kanal je zakljucan verovatno greska kod totala jer sve drugo ide moram sutra da nazovem
hvala i pozz
 
AW: Obn-kanal

Total Srbija gasi OBN kad je V.I.P survivor, GM i fudbal (cetvrtkom), gase da bi gledo V.I.P survivor na Prvoj i fudbal na B92.

Da imas Total BiH radijo bi ti OBN bez problema.

Pozdrav
 
AW: Obn-kanal

aha bravo limun123 ja taman htio da ih zovem u beograd
znas bilo mi nejasno kako ovo nekad hoce a bas za te serije nece ok
hvala ti i pozz
 
AW: Obn-kanal

limun123 jedno pitanje a znas li na kojem programu prikazuju -Gm- seriju jer ne prikazuju je ni na Prvoj a ni na B92 a iskljucuju na OBN
pozz
 
AW: Obn-kanal

Za GM seriju nemogu ti reci gdje je prikazuju nisam jos primjetijo koji program je prikazuje, ako je primjetim javicu ti.

pozdrav
 
Zurück
Oben