Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Oberschlesien

AW: Oberschlesien

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
to chyba mo byc turlej sie ? > nie tażaj się, albo nie fyrlej bo dostaniesz fyrlackom po gnyku
a tam paplosz i paplosz, srosz gupoty boroku bo gorole to tysz szwarne hopy ino łoni nie do roboty, harowac nie umią fircyki takie.
klocek i szychta,
Grüß Gott !
 
AW: Oberschlesien

@Link Removed

nie z tramwajowni ino z bogucic , dokladnie z zamego srodka bogucic , kolo gruby katowice zech mieszkol ( przez park )
 
AW: Oberschlesien

heheheheheeheheheh kiedys zech tam nan zolyty poszed na osiedle za kosciolym dobrze ze zech chopcow nz gksy znol bo inaczy bez zymbow do dom :) te Chodziles do Marcholta?
 
AW: Oberschlesien

jo tyz , ta miolech kumpla marian prochota kas tam mieszkol
 
AW: Oberschlesien

jo mieszkol kolo Slowianu Katowice na 1 Maja, przy przejezdzie kolejowym

- - - Aktualisiert - - -

Eugen nie znosz ty familia Cholewa,z Bogucic
 
AW: Oberschlesien

@Link Removed
moja matka jest z Laurahütte :emoticon-0136-giggl

widza ze tukej same swoje som co przez miedza my sie widzieli i napewno nie roz w banie zusamen szczasli :whistle2:
 
AW: Oberschlesien

wto wiy , ja to bylo downo i ny prowda jak sie po szaberpalzu lotolo ( starym kolo slaskich !) jak jeszcze katowice bylo katowice a ny qw... manhatan !! ny aby nybylo fajnnie jest czysto teraz nic w lufcie ny loto ale to poleku juz nie moje katowice , jak francik bula jeszcze po choldach lotol abo nad rawa sie jabole pilo :)


@czutok :
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
ale ny w 15 !!!
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben