Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

nx.xx.com

Status
Für weitere Antworten geschlossen.

607

Newbie
Registriert
11. September 2009
Beiträge
25
Reaktionspunkte
5
Punkte
3
vjerojatno vecina vas poznaje ovaj sat forum... a i hispa, moderatora, adminina i boga. prenesite mu sljedece: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. hvala i uzivajte


EDIT: ispricavam se, sto sam postal u pogresnoj temi ... "stoka sitnog zuba", ovdje ne postoji ... uzivajte !
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: noxxxf.com

Zasto mu to sam ne kazes?
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: noxxxf.com

A o cemu se radi druze??jel si bio baniran ili sta? Neke decke znam i ne vjerujem da bi te bez razloga banirali!
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: noxxxf.com

Jeste da je ,,balkanski jezik" ,ali sta je previse previse je ! Sram je vrlina za velike ljude!
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: noxxxf.com

607 vrati se na forum,greska je bila..Samo pripazi sa uvredama:emoticon-0138-think

Molim moderaciju da zatvore temu jer je nastala greska,a i samim time prvi post je malo pretjeran..

Hvala
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: nx.xx.com

topic se jos nece zatvori.

@607
ako imas problema sa nekim clanom sa drugog foruma onda bi trebao da resis taj problem u tom forumu.

ovakvi izaraz kao u prvom posting isto necemo tolerisati ovde kao i naslov u ovom topicu (reklama za drugi satforum).

hvala na razumevanju
 
AW: nx.xx.com

Ma ne morate zatvoriti.. 607 je poznati član na tom forumu, samo ga nekad pretjera.. :D recimo ovo "stoka" je i više nego pretjerano :rolleyes:
No sve je riješeno.
Hvala
 
AW: nx.xx.com

@sbanane,

nemam ja uopce problema, nego netko drugi smenom... kak cu rijesiti problem na tom forumu, kad sam baniran. razlog je upucena poruka administratoru, "da replicira na post star godinu i pol, a mene bespotrebno sikanira" znaci da se radi o padu koncentracije. prije tog sam dobio zabranu pisanja u pricaonici, jer sam postavio upit: koji je razlog da se upravo clinije prodaju vec za 50 € godisnje, aludirajuci naravno to da li se blizi kraj cs-a, ili ce doci do promjena u bliskoj buducnosti... nes ti mog bezobrazluka, na tom forumu... kuzis ? btw. nije se radilo o reklamiranju drugog foruma, cak stovise ovo je prije antireklama. ispricavam se na izrazima, koje koristim iskljucivo kada me netko tretira kao idiota. uzivaj


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
 
AW: nx.xx.com

nemoj biti dosadan nego odi na forum i procitaj PP,nisi baniran
 
AW: nx.xx.com

pozdrav 607

shvatio i ocenio sam da je to antireklama. bez obzira da li je pro ili contra tog foruma uglavno smo upuceni da brisemo/editiramo svaki link ili upucenje drugom sat forumu. moje misljenje neigra nikakvu ulogu vec pravila.
poznato mi je isto da je na balkanskim forumima dozvoljen komercijalni cs i da ce u blizki budocnost doci kraj ili promene cs-a, kao sto si vec naveo.
kod nas je strogo zabranjen komercijalni cs. svaki clan ko pokusava javno ili preko pm da prodaje linije mora ce racunati sa sankcije cak i brisanja svog accounta.
jbg kako da ti kazem sam znas kako je kod nas balkanci. mi imamo drugi pravila. ako je tamo dozvoljeno sta da radimo.

pozdrav
 
AW: nx.xx.com

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

a cuj ak sam ti dosadan, zakaj citas moje postove ? jeli ti uopce kuzis sto ja pisem, admin se hvali kako je za mene pricaonica zabranjena, hvali se najnovijim alatima board sw, da ce moji postovi biti procitani, filtrirani i evtl. nakadno pusteni u promet ... pa to je kao da me zoves da se vratim u koncentracioni logor. hvala, no valjda i ja imam pravo na ponos. pozdravi ekipu i uzivajte bez mene !
 
AW: nx.xx.com

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


ma kuzim i znam, to glede kom. cs-a. ja sam zadnji koji ce netkom nest nuditi, glede tog... no valjda imaju svi pravo na objektivno informiranje, koja je onda svrha foruma u suprotnom ...
poz


btw. na novisf.xxx forumu je cs i rasprava o istom zabranjena, cak stovise poslali bi ti policiju na vrata, da imaju tvoju adresu... valjda zele da se mjenjaju slicice zivotinjskog carstva, ili je ipak rijec o unistavanju konkurencije. no ponavljam, ja se ne bavim prodajom linija tak da ...
 
AW: nx.xx.com

Ne kužiš lega! Sve ti je objašnjeno na Pp na forumu, nije tvoja krivica bila..

No ako hoćeš, glumi uvrijeđenu monu dalje :rolleyes::D

Zadnje od mene na ovu temu.
 
AW: nx.xx.com

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


ja nitkog ne glumim, ja sam 607. no mozes isto tak i ovdje objasniti, kaj se je desilo ... btw. otjerali ste dxdy, zbog nacionalizma. pa taj covjek je vrijedil vise neg svi mi skupa. no ostavili ste razbojnike, nekaznjeno. ponavljam ja se ne vracam, jer imam pametnijeg posla, neg da sluzim sadistima.
 
Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Zurück
Oben