Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

nowy router

elasigi

Hacker
Registriert
7. Juni 2009
Beiträge
322
Reaktionspunkte
21
Punkte
78
za 2 tygodnie bede mial nowy router fritzbox 7360 , i nowy telefonanschluss tzw, IP-Telefonie, i mam pytanie dotyczace kabla od gniazdka do routera. Mam teraz jakis kabel co laczy splitter i stary router.Jest schowany pod listwa i za meblami, ma 10 metröw. Do nowego routera bedzie dolaczony nowy kabel , krötki, wiec potrzebny bedzie dluzszy, a to spowoduje odsuwanie mebli itd.
Czy jest mozliwe kupno jakiegos adaptera, zeby mozna bylo wykorzystac stary kabel?
 
AW: nowy router

na twoim miejscu bym zadnych Adapterow itp nie podlaczal, bedziesz mial wiecej problemow niz z przesuwaniem mebli
 
AW: nowy router

router juz jest , ale teraz mam taki problem, ze kabel od gniazda telefonicznego do telefonu, zwykly 2 zylowy kabel , musze przeciac zeby go skröcic ., zeby go podpiac pod router.Ten kabel bedzie teraz duzo krötszy bo router jest w innym pomieszczeniu. Trzeba taki cienki kabel lutowac , albo wystarczy skrecic i zaizolowac?Jezeli nie da sie skröcic to musze odsuwac meble,
 
AW: nowy router

Lepszym i trwalszym polaczeniem jest lutowanie. Skrecanie jest tylko chwilowym rozwiazaniem.
 
Zurück
Oben