Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Novi Supporter na EX-YU

sonyboys

Best Member
Boardveteran
Registriert
14. Januar 2009
Beiträge
1.397
Reaktionspunkte
1.197
Punkte
373
Ort
Digital Eliteboard
Sve najbolje cestitke nasem kolegi bicaveki za uspeh i da nastavi kao sto je poceo da radi i nadam se da ce ga i svi drugi da podrze u njegovom radu....

Kolega sve cestitke i podrske imas od .... sony.....:good::emoticon-0150-hands


POZDRAV!!!!!!!!
 
AW: Novi Supporter na EX-YU

I ja se moram prekljuciti na cesticima i zahvaliti se za trud i pomoc bicaveki svaka cast Cere!

Care samo tako nastavi..........:emoticon-0167-beer:zazluzio si i vise..... poz.
 
AW: Novi Supporter na EX-YU

Veliko hvala svima na cestitkama i potrudicu se da vas ne razocaram i naravno nastavljamo dalje sa punom snagom
sa radom da nam digital-eliteboard postane jos bolji i da svi clanovi i gosti koji posjete forum nadju nesto sto ih zanima ili neko rijesenje za njihov problem...pozz
 
AW: Novi Supporter na EX-YU

Puno vam Hvala Svima Za Podrsku!!!!

Posebno se Zahvaljujem!!! @sbanane,@Muratiju,@Beastmasteru,@Hondi-Civic,@sonyboy,@micocomi,zukazule,@Soti,@paradoxu,@Matlocku,.............

Pokusacu da inovacije propratim i da pomognem kome god je moguce bez izuzetaka..

Naravno dosta stvari sam sa Deb_a i sam naucio tako da mi je zadovoljstvo biti nekome od pomoci!!

Svom snagom napred svi!!!

Veliki Pozdrav!!!

Bic@
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Novi Supporter na EX-YU

takodje i od mene .....samo tako,......:dance3:
 
Zurück
Oben