Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Novi Programi na Bnet Total.

roki30

Newbie
Registriert
2. Juli 2011
Beiträge
1
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Bok, dosla 2 nova programa na Totalu HR.

CINESTAR TV i CINESTAR ACTION&THRILLER

cao:emoticon-0137-clapp
 
AW: Novi Programi na Bnet Total.

Dva nova filmska programa na B.net Total TV-u


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


Dva nova programa s filmovima bez stanki za reklame


Dva nova filmska programa na B.net Total TV-u: CineStar TV i CineStar Action & Thriller
Korisnici B.netove satelitske platforme, B.net Total TV, mogu uživati u dva nova filmska programa; CineStar TV i CineStar Action & Thriller svim su gledateljima na raspolaganju u sklopu Osnovnog paketa programa, bez dodatne naknade.
CineStar TV prikazuje filmove, animirane filmove, vijesti iz sedme umjetnosti kao i najave noviteta i reportaže sa snimanja aktualnih filmskih hitova. Svakoga dana donosi više od 20 sati programa koji počinje u 7.30 sati ujutro i traje do 3.00 sata sljedećeg dana. Pritom se dugometražni filmovi emitiraju bez stanke za reklame i kreću svakog neparnog sata počevši od 9 sati ujutro. Svi filmovi na CineStaru TV-u imaju hrvatske titlove.
CineStar Action & Thriller također emitira 20 sati programa svakoga dana, počevši od 8.00 sati ujutro. Filmovi počinju svakog punog parnog sata i također se prikazuju bez stanke za reklame. Na programu će se primarno naći akcijski filmovi i trileri, a svi će filmovi i na ovom programu biti emitirani s hrvatskim titlovima.
Autor: Sat Multimedia
 
AW: Novi Programi na Bnet Total.

kod mene nista nema stoji sinestar ali kada gledam novu i prebacim na sinestar bude mi slika od nove tv
 
AW: Novi Programi na Bnet Total.

jeli jos netko ima problema sa sinetarom ja ga jos nemogu gledat sa osnovnim paketom
 
Zurück
Oben