Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Novi kanal MTI Tina Ivanović

AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

idi na automatische suche,neka pretrazi sve Kanale,kod mene je nasao bez da sam ubcivao ista.... probaj to,ili vidi mozda imas pod neue Kanäle kad ides na satelite...
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

Uspijo sam ma drug probao sam i to al nije htjelo
nego sam Frec 12566 ubacio znaci za jedan broj gore i odmah je naso na manuelle suche
pa da normalno ako je sve u redu onda nemora auto da trazi al eto
nije mi jasno zasto nije htjelo kod mene pod navedenu frc 12565 al sve u svemu ok je najvaznije je da radi
i za info ako ima neko problema neka pokusa za jedn broj gore ili dole
tebi hvala drug pozz iz hladnog minkena
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

hvala drug na info..eto vidis za ovaj njen program nisam znao...kresnem je
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

pitanje za ovajk kanal.

jeli normalno da nije jak signal kod mti?? ja na primjher imam bn music, 68 stärke i 99 % qualität a ovaj mti jedva hvatam a nekad nemam nikako qualtität??

pozz
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

Nije normalno kod mene je signal jak.probaj ferkvenciju da izmijenis dva broja manje ili vise
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

nije dobro,kod mene je 94/100 % i to sa nastavkom ispod prozora!ili vidi sa tom frekvencijom ili antenu i lnb nisi bas najbolje nastimao!
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

ja taj kanal na Dream 8000 nemogu nikako naci,a sve ostalo mi radi na 16

a kad stavim DM 500 Plus normalno mi nadje.

Znal li neko nesto ???
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

HVALA

JELI JOS NESTO MOZE BITI POGRESNO JER SAM TAJ UBACIJU MANUELL JERT GA NISAM NASO PREKO SUCHLAUFA? PA MOZDA SAM I TU POGRESIO NESTo?

ALI SVI OSTALI SU OK IMAJU 1005 QUALITÄT.

jos pitanje. JELI SE MOZE DOBIT K-15 MUSIC KANAL NA FREEß I NJEGA NEMAM: :emoticon-0121-angry

pozz
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

K 15 kanal je free na ovoj ferkvenciji
12 726 V 30 000
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

tina ivanovic 12565 V 2187 7/8
znaci probajte sa 12567 ili12563
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

ok sad cu probati.

samo jos ovo.

kad se ubacuje kanal "manuell" jeli dovoljno frekvenzija i symbola rata? ili jos nesto treba, posto na lyngsat ima jos dosta podataka ali nisam nikad siguran sta mi treba da bi naso taj kanal?

poz
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

neznam koji box imas,na nekima treba i FEC da se ubaci,to su signali koji se dodaju glavnom signalu kod digitalnog prenosa sa svrhom da ispravljaju odredjene pogreske koje se javljaju kod emitovanja!to je u obliku 1/2,2/3,3/4,5/6,7/8

12565 V 2187 7/8
 
AW: Novi kanal MTI Tina Ivanović

imam Topfield 5000 MP. A Program sa kojim editujem setings je TOPSET 2.0.

jeli se taj FEC ubaci uz symbol ratu ili posebno negdje? ja nemam nigdje extra nesto stop pise FEC da mogu ubacit?

ovo mogu stavit: Video PID, PCR PID, SERVICE ID, AUDIO PID i PMT PID.?

poz
 
Zurück
Oben