Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Novi fan klub!!!!

AW: Novi fan klub!!!!

@narog

vidim da si se ozbiljio da upostavis klub. stizu vec prvi amblemi.
neznam da li si znao za ove grupe ovde kod nas na forumu ---> LINK onda bi bilo oficijelno :emoticon-0148-yes:

cenjeni kolega @narog
ti kao osnivac i presednik novog fan kluba bilo bi mi drago kada bi dobio poziv od tebe da se uclanim.:thank_you:
 
AW: Novi fan klub!!!!

@honda majstore ti to pravo zagrijo stolicu i napravio pravi momacki amblem, svaka ti dala!!!!

@sbanane, nisam znao za taj dio foruma. cim napravim oficielno fan klub ti ces prvi bit pozvan.

bum se javil!!!!:dance4:
 
AW: Novi fan klub!!!!

cjenjeni kolega @sbanane i ostali cjenjeni kolege!!!!!

upravo sam i oficielno osnovao ovaj moj i vas klub pa eto ko hoce da se uclani neka samo klikne na ovaj LINK. istomisljenici su srdacno pozvani.

ajd uzdravlje :emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer:
 
AW: Novi fan klub!!!!

e bravo @Honda-Civic legendo, sad ce mi ovo bit signatura, @sbabnane procitao sam PN :emoticon-0105-wink:
 
AW: Novi fan klub!!!!

kao sto sam vec pisao, istomisljenici su dobrodosli!!!!!

P.S. valjal mi nova signatura sto mi je @honda napravio. @honda - otrov si za zene!!!!!
 
morete se komotno prijavit....:emoticon-0133-wait:
komotno se morete prijavit....:ja
 
istomisljenici naprijed!!!!!:emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer::emoticon-0167-beer:
 
Zurück
Oben