Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Novi fan klub!!!!

Registriert
12. September 2009
Beiträge
1.143
Reaktionspunkte
592
Punkte
273
Pozdrav svima!!!

Posto sam primjetio da se u zadnje vrijeme na nasem forumu samo pise o tome kako da se gledaju nasi programi preko interneta a posto meni to ide pravo na zivce odlucio sam osnovati klub mrzitelja gledanja nasih programa preko interneta pa ako ima jos koji istomisljenik ili istomisljenica nek se slobodno pridruzi u novoosnovani klub „MRZITELJA GLEDANJA NASIH PROGRAMA PREKO INTERNETA“!!!!!
 
AW: Novi fan klub!!!!

Pozdrav Narog

E Super i ja mrzim to zameni je to sranj.................i mislim da to na ovome Forumu nema nista da trazi zamen je ovo samo za Sat i CS, priduzujem se 100%, ajmo ljudi navalite ko se jos nije pridruzio samo naprijed
 
AW: Novi fan klub!!!!

Ovo je slobodan forum, nemozemo nekog mrzeti jer zeli da gleda TV preko interneta.
Samo da kazem otkad su se pojavile te teme nagrnuli su odjednom na stotine novih usera i samo traze kljuceve.

Alo ljudi ajmo malo da se druzimo po celom forumu!
:party:
 
AW: Novi fan klub!!!!

Ja sam u strajku zahtjevam ukidanje te teme o Internetu:emoticon-0136-giggl
 
AW: Novi fan klub!!!!

pa,drugovi i drugarice...ja se nebih slozio sa idealom novootvorenog fan kluba.mozda bi bolja bila primedba zbog mnogo tema koje se posvecuju tematikom iz fan kluba.tu bi neko trebao da sve to spoji u jednu temu...jer stvarno ih ima dosta...ja necu,jer me mrzi to da radim.a sto se tice gledanja kanala preko interneta...moramo razumeti ljude koji nemaju druge mogucnosti gledanja istih...pa im je ova tema dobrodosla.ja nisam protiv toga,cak stavise,podrzavam.forum jeste o satelitskoj televiziji...ali se radi o kanalima koje mozemo i gledamo dzabe...tako da i ovo mu spada tu negde.cak sta vise...u iptv vidim i perspektivu nakon cs-a,tako da malo upoznavanja sa tom problematikom,u svakom slucaju nemoze da steti.ja sam uvek bio za to da se ovaj deo naseg foruma bavi raznim temama...vise puta sam i potencirao neke malo drugacije teme,ali je ostalo bez podrske.nijje ni bitno,ali ova tema po meni treba da ostane i da je podrzimo.jedino sto mi smeta je to sto nema dobrog suporta niti tutoriala oko problematike,i slabo su oni koji nesto znaju spremni da podele sa drugima.ali se nadam da ce se to promeniti u perspektivi.
 
AW: Novi fan klub!!!!

Ako mene pitas onda je to nova Marktlücke, i onaj ko prvi otovri neki Forum i da ima dobar i jak suport i tutoriala i sve ostalo taj ce dobro profitirat.
 
AW: Novi fan klub!!!!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
samim tim sto si pisao ovde automatski si primljen u klub :thank_you: ali posto se neplaca clanarina tako da se nedobijaju ni clanske iskaznice!!!
a sta meni konkretno smeta kod tog gledanja nasih kanala preko interneta je losa kvaliteta tih streamova. imao sam priliku vidit kakva je kvaliteta tih kanala i kako se cesto zamrzava slika i ja to sebi iz principa nebi nabavio. kvaliteta slike je jednostavno receno losa!!! ja polazim od sebe, radje necu gledat nista nego gledat neko smece od slike. dok radi CS ja cu gledat nase kanale, kad vise nebude radio CS necu ni gledat nase kanale. to meni sve lici na neki preoptereceni payserver koji ima previse klijenata i zato stalno trza slika i losa je kvaliteta. isto tako nerazumijem ovu raju koja se prijavljuje na stotine drugih foruma i okolo moljakaju da bi im se neko smilovao i da bi dobili kljuc koji u pravilu neradi nikad duze od maksimalno 24 sata. meni od same pomisli na to da svaki dan moram moljakat za kljuc rastu sjede, a vec sam prilicno osjedio!!! uglavnom, to bi bilo to.

samo jos da kazem da se radujem svakom novom clanu (istomisljeniku).

pozdrav.
 
AW: Novi fan klub!!!!

slobodno se mozete uclanit, neplaca se clanarina :ja:ja
 
AW: Novi fan klub!!!!

Ma evo i palatit cu ako treba clanarinu, samo da se razcisti, nekako mi se cini da je ovaj nas ex yu bereich poceo malo da propada, nema skoro nikakih intersantni tema o Satelitu.
 
AW: Novi fan klub!!!!

Hej narog imas li ti neki amblem od ovog tvog kluba. To ima svaki fan klub
 
AW: Novi fan klub!!!!

:emoticon-0182-poolp:emoticon-0170-ninja:DDD:ja:320:




"MRZITELJA GLEDANJA NASIH PROGRAMA PREKO INTERNETA":382:
 
Zurück
Oben