Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Nova tv Grcka

Crni

Hacker
Registriert
20. August 2009
Beiträge
329
Reaktionspunkte
54
Punkte
88
Ort
digital-eliteboard
Cao drustvo jedno pitanje dali neko zna ide li joss grcki paket nova tv preko gammacard
ako ide gdje se mogu nac gam.datei
hvala
pozz
 
AW: Nova tv Grcka

evo ti grci!al sa njima malo zeznuto!ostavi na nova cinema1 da se updatuje,zna nekad i po ceo dan da traje!jos ti rade na gammi pink,canal+nl,bulsatcom,pa se igraj!
 
AW: Nova tv Grcka

ja licno mislim da nova ne ide na gammacard vec na titanium
 
AW: Nova tv Grcka

ide na gammu!imam tu kartu 3 godine vec tako da znam!ali sa novom cesto probleme sam imao,mora cesto novi fileovi da se ubacuju!
 
AW: Nova tv Grcka

Hi paradox ovaj da ti javim kod mene ne ide pod ovim file jel kod hoce kod tebe sa ovim istim file sto si ubacio za skidanje jasam stvarno pokusavo i cekao kao sto si mi rekao pod novacine 1 al ne ide
a pink vec na drugoj kartici sto imam ide bez problema
ipak hvala i pozz
 
AW: Nova tv Grcka

evo jedno dvadesetak fajlova,pa ako nece ni sa jednim,onda ti negde gresis!
 
AW: Nova tv Grcka

Hi Hvala tebi zemljace a meni netreba dvadesetak fajlova nego samo jedan al koji je ok ako ga uopste ima
jasam te samo pitao jel taj sto si meni dao ide kod tebe ili ne nista drugo jer ako ide onda je do mene to imas pravo
cao i hvala
 
AW: Nova tv Grcka

zemljce!kod mene ide sa onim file!a neide svaki file na svakoj gammi!zato sam ti i poslao njih 20 da probas!neke moras sa loaderom 1.1 da punis,neke sa best,neke sa emk!nemoj se srditi!
regards!
 
Zurück
Oben