Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

nitendo dsi

dado123

Hacker
Registriert
9. Mai 2010
Beiträge
404
Reaktionspunkte
107
Punkte
103
nabavio sam r 4 gold kartu i radila je jedno vrijeme u nitenu dsi sada nece nikako sta bi bio problem
 
AW: nitendo dsi

Mozda ti je mala karta, mikro SD crkla meni se to jednom desilo
 
AW: nitendo dsi

Formatiraj u fat32,i nemoj brzo formatiranje poslije toga novi software i trebala bi proraditi
 
AW: nitendo dsi

pokusao sam i to i neide opet promijenio sam memorisku karticu i ona neide
 
AW: nitendo dsi

Dado to se i meni cesto dogadja obicno resim problem sasvim(aktuelnim)novim sftom..a problematicne igrice izbaci!!!
 
AW: nitendo dsi

To se desava i na mojoj kartici svakih par mjeseci. Samo skines novi softver i opet radi kako treba. Samo je problem koju kartu imas. Obicno na karti imaju internet adrese na kojima mozes skinuti najnoviji softver ili ako nema te stranice ili ako trenutno ne ide onda se posluzi ovom

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
. Imam jos jednu ali ne radi bas danas. Na tsranici mozes da vidis koliko ima tih kartica i koliko istih ali ipak razlicitih. Evo tvoja gold karta ima 6 puta ali uvjek druga adresa i bas to moras da vidis na svojoj koja je pd tih. Ustvari R4 nema gold vec samo R4i i to se mora paziti svako slovo u nazivu moze biti drugi model. R4 Karte su samo za modele NDS i NDSL a R4i mogu i u nove modele NDSi i NDS XXL.
 
Zurück
Oben