Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Next ye 2000 fta +xbox

AW: Next ye 2000 fta +xbox

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
samo sto me jos interesuje kolko dugo ce da funkcionise
da nebi bilo ko sa neotinbox ili visionet,nakon par mijeseci mrak,i gdje se uopste nalazi taj server sto salje kljuceve jer ako je u evropi nece sigurno dugo da izdrzi
dali radi taj xbox i na ovom resiveru 330326276647(ebay) posto je ovaj dosta bolji ,hd i lan prikljucak
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Next ye 2000 fta +xbox

Pa o tome koliko dugo ce da radi ne bih mogao garantirati a minimalna garancija je 1 godina dana( ne znam hocu li se sutra probuditi ziv ili mrtav:D). I taj resiver na eBay isto tako radi sa ovim XBOX uredjajem a kod mene je 460 KM a na eBay je 600KM (1EUR=1,95KM). Server nije u Evropi , zato to i moze tako raditi sa cak 4 razlicita satelita
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

hvala za info ubleha
imasli jos kakvih podataka o tom resiveru
kakav tuner ima,flash memoriju,kakve prikljucke itd.
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

Evo tehnicke karakteristike:

  • Share Satellite compatible
  • 5000 Channel capacity
  • Excellent speed and satellite transition channel scan
  • USB Input and the Input-Data from the Software Update
  • Multi-Language
  • EPG
  • TV in teletext and subtitle support olmasada device
  • 8 categories of special favorite list
  • Satellite selection and feature all the channels to show in one list
  • Excellent channel stack features
  • Timer
  • Satellite receiver remote from the color, brightness, contrast settings for the perfect picture of the
  • Signalmetre
  • Information bar 3 can be selected
  • Center systems compatible
  • Animated feature to use the pot with DiSEqC 1.2 motor
  • Dozens of excellent function
  • 2 mb flash 5518 Chipset
  • Auto-hiding channel channel system zaplama and Expres
  • Sharp tuner
  • Private tuner sensitivity adjustment (LT)
  • With 2 games
  • Ice Cream Picture frame playback, zoom feature
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

Nema citaca kartica ali postoje modeli sa citacem kartica a oni su naravno skuplji
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

A kakve veze ima ovaj Microbox sa Next resiverom pa se ovi postovi pisu ovdje????
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

Zdravo Ubleha...

pa ja sam na Prvoj Strani ove Teme naveo jos jedan primjer kako to ide na drugi nacin,ali cemo Otvoriti Novu za Microbox...

nema frke...
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

Murati,previdio sam tvoj post al eto bilo bi dobro razdvojit teme da se ne mijesaju kruske i jabuke.
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

Dali netko moze naci clonove od Next ye serije? Hvala
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

Next ye 17500 cx slici na yumatu iq seriu oba imaju ali c procesor.
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

Zdravo...

To je tesko zakljuciti,ima neki Next Resivera koji su Klonovi od nap..Kaon Resivra nap.. Next DCi seria,onda ima neki koji su isto klonovi sa Fuba Resiverima,ali toje sve Hrdzavo,na te neke Liste nebi se ja opustio...
Mnoge Firme kupuju platine iz Turske pa ih samo sobom rade dizajn zato su mnogi Resiveri Indeticni,ali malo ih je koji su 100% isti....
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

Ja ti mogu reci da ovaj Next YE 2000 FTA USB ima procesor OMEGA STI5518 i Sharp tuner bas kao i Strong 6125 a nisu ni blizu jedan drugome, sto znaci da ne mora svaki resiver imati svog klona.
 
AW: Next ye 2000 fta +xbox

Next ye 2000 fta hd je clon od Octagon HD SF-918 imaju iste software.
 
Zurück
Oben