Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Navigacia

AW: Navigacia

Hallo,
što se tiče modela što noviji to bolji.Nove karte možeš ovde u Forumu nači a Navigaciju u ebey.Preporućio bi ti Medion E ili P serije,cene su izmedju 90 i 150€.
Na Medion-u možeš više Navigacija instalirati na pr.:Navigon mn7,TomTom,Garmin,Igo8.
Za Balkan je najbolje imati Garmin ili Igo8 sa Navteq kartama.
Poz greffen
 
AW: Navigacia

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Za Igo imam od Navtec, Teleatlas i TopMap a najdetaljnije su za Balkansko podrucje od TopMap.
Naprimjer velicina karte Srbija:
Teleatlas 130Kb
Navteq 581Kb
TopMap 4260Kb

Garmin mi se ne svidja kao program ali ima zato Topografske karte za dosta podrucja (za nase ne znam) koje pokazuju i puteve za pjesake npr. kroz sumu,park itd. sto je dobro za bicikliste.
 
AW: Navigacia

po mojim iskustvu a imam ga dosta mada u starim verzijama za ex yu nema bolje od IGO8 a usput jedno pitanje dali neko zna gde moze da se nadje IGO8 koji radi na linoks jer kolko ja znam IGO8 radi na winmobile i od skoro moze i na iphone zaboravih operativni sistem ali je ubedljivo najbolji na win platformi
 
AW: Navigacia

Postavljati linkove za druge forume je zabranjeno, prema tome ne ocekuj da ce neko da ih stavi jer iako ih neko stavi brzo brisu. Ali ima dosta informacija i linkova i ovdje u kuci :read: Link Removed
 
AW: Navigacia

zdravo...
ja licno koristim garmina 1350t...
u Srbiji radi super i karte su zaista dobre i tacne...
 
Zurück
Oben