1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Multivision TV nga Prishtina

Dieses Thema im Forum "Tel. Celular" wurde erstellt von Bessat, 15. Februar 2010.

 1. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.512
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  Multivision TV nis transmetimin drejtpërdrejt në iPhone

  Familjes së stacioneve televizive me renome botërore që transmetojnë drejtpërdrejt në iPhone sot i bashkëngjitet edhe Multivision TV nga Prishtina.
  Tani e tutje, Multivision TV do të mund të ndiqet kudo në botë aty ku ka rrjet interneti pa tela Wlan apo edhe nëpërmes GPRS-it.

  Procedura për shikimin e programit është shumë e thjeshtë. Në shfletuesin Safari të pajisjes tuaj iPhone shkruani mtv-live.com, shfletuesi i faqes përmes aplikacionit detekton se vizituesi është nga aparati mobil dhe automatikisht ju ridrejton te pjesa në të cilën ju mund ta shihni transmetimin e drejtpërdrejt.
   
  #1
 2. phantom

  Nervigen User Advertisement

 3. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  AW: Multivision TV nga Prishtina

  Nuk funksionon , te pakten ne zvicer jo...
   
  #2
 4. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.512
  Zustimmungen:
  725
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Multivision TV nga Prishtina

  une vet nuk e di se nuk kam por hin ne faqen e multivisionit atje mundesh me e lexu por mundesh me e shiko live
   
  #3

Diese Seite empfehlen